Президента "Сампдорії" заарештували за підозрою у фінансових махінаціях. Клуб оголосив про його відставку

Массімо Ферреро Сампдорія
Фото: ФК Сампдорія | Массімо Ферреро заарештовано і відправлено до в'язниці

Керівники клубу вирішили відокремити ім'я організації від скандалу за участю президента.

Related video

Фінансова гвардія Італії заарештувала президента італійського футбольного клубу "Сампдорія" Массімо Ферреро за підозрою у фінансових махінаціях, повідомляє La Gazetta dello Sport.

Затримання Ферреро відбулося вранці 6 грудня, у межах розслідування банкрутства 4 компаній, що працюють у готельному, туристичному та кінематографічному секторах, розташованих у провінції Козенца. Банкрутство компаній сталося 4 роки тому. Ордер на арешт було виписано слідчим суддею міста Паола, і Ферреро перевели до міланської в'язниці Сан-Вітторе.

Крім Массімо Ферреро, правоохоронці затримали ще п'ять осіб, але всім ним було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, у той час, як Ферреро відправлено до слідчого ізолятора.

На офіційному сайті "Сампдорії" з'явилася офіційна заява щодо арешту президента клубу. У ньому йдеться про те, що Ферреро звільнять з усіх офіційних посад у клубі на період розслідування.

"З великим подивом нам стало відомо про сьогоднішнє виконання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, у в'язницю Массімо Ферреро, якого запросив прокурор у зв'язку з подіями банкрутства, що відбулися багато років тому.

У будь-якому випадку слід вказати на ці події, оскільки вони не стосуються як управління, так і володіння футбольним клубом "Сампдорія". Що стосується римської діяльності Ферреро та світу кіно, то це вже стало предметом розгляду в Римському суді.

Для того, щоб краще захищати інтереси інших видів діяльності, в яких працює синьйор Ферреро, а також ізолювати будь-які спекуляції у кримінальній справі, футбольний клуб "Сампдорія" має намір офіційно оформити негайний відхід пана Ферреро з корпоративних офісів та постів, які він досі займав у клубі. Водночас надати себе у безпосереднє та повне розпорядження слідчих, з якими зв'яжуться його адвокати, юристи Лука Понті та Джузеппіна Тенга

Ми впевнені, що все може бути вирішено в дуже короткі терміни, навіть з урахуванням того, що траст, прийнятий відповідно до римських процедур, також включав як гарантію надання сум для захисту процедур, згаданих у прокуратурі", — йдеться в офіційній заяві клубу.

Нагадаємо, Фокус розповідав про кримінальне провадження щодо керівників іншого італійського клубу — "Ювентуса". Керівників туринського клубу підозрюють у фінансових махінаціях на суму 50 мільйонів євро. Прокуратура Турина викликала на допит колишнього футболіста "Ювентуса" Кріштіану Роналду.