"Штурм" програв "Динамо" у матчі-відповіді Ліги Чемпіонів: українці вийшли у плей-офф (відео)

Костянтин Вівчаренко, Костянтин Вівчаренко фото, Костянтин Вівчаренко Динамо,

Матч, який проходив на домашній арені "Штурму" в австрійському Граці, завершився з рахунком 2:1 на користь киян. У плей-оф раунді на динамівців чекає "Бенфіка". Капітан Сергій Сидорчук пропустить перший матч проти португальців через перебір жовтих карток.

Австрійський "Штурм" і київське "Динамо" у вівторок, 9 серпня зіграли матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, який завершився для українців перемогою: 2:1. Таким чином, наші футболісти пройшли до плей-офф раунду Ліги Чемпіонів. Аудіотрансляцію футбольного поєдинку вів ютуб-канал Setanta Sports.

Склади:

"Динамо": 1. Бущан, 25. Забарний, 44. Дубінчак, 94. Кенджера, 34. Сирота, 5. Сидорчук, 8. Шепелєв, 15. Циганков, 29. Буяльський, 10. Шапаренко, 41. Бесєдін.

"Штурм": 27. Зібенхандль, 4. Станкович, 5. Вютріх, 22. Газібігович, 42. Аффенгрубер, 44. Данте, 25. Хірлендер, 8. Прасс, 11. Саркарія, 19. Хорват, 9. Хойлун.

Склади "Штурма" та "Динамо". Fullscreen
Склади "Штурма" та "Динамо".

Груба гра

Футболістам з Граца будь-що потрібно було відіграватися через пропущений м'яч у попередній зустрічі. Вже на перших хвилинах матчу словенський захисник австрійців Джон Горенц-Станкович отримав попередження.

Господарі забили першими. На 27 хвилині датський нападник Расмус Хойлунн перехопив м'яч у центрі поля, залишив його своєму півзахиснику і отримав у відповідь закид у карний майданчик динамівців — удар у дальній кут Георгій Бущан парирувати не зумів.

Після першого тайму на полі сталося кілька замін як з боку австрійців, так і українського клубу.

На четвертій додатковій хвилині другого тайму жовті картки отримали одразу кілька гравців: капітан киян Сергій Сидорчук (тепер він пропустить перший матч із "Бенфікою") та гравці "Штурму" Саркарія та Газібігович. А на 93 хвилині попередження отримав півзахисник "Динамо" Гармаш.

Луческу одночасно замінив крайніх захисників "Динамо"

На 71 хвилині Луческу замінив одночасно двох крайніх захисників. Замість Кендзери та Дубінчака вийшли Караваєв та Вівчаренко, останній на початку овертайму, на 97 хвилині рахунок зрівняв. Відгукнувшись на передачу до штрафного майданчика від Циганкова, динамівський фулбек зупинив м'яч і другим дотиком пробив у "будиночок" голкіпера Зібенхандля.

Відеоогляд матчу "Штурм" — "Динамо" Київ

На 105 хвилині "штурмовики" залишилися вдесятьох. За повторне попередження суддя вилучив австрійського нападника індійського походження Манпріта Саркарію, слідом за ним — нападаючий "Динамо" Владислав Ванат, який вийшов на заміну, отримав попередження.

На 112 хвилині Віктор Циганков вивів киян вперед, реалізувавши вихід віч-на-віч із Зібенхандлем.

У підсумку, "Динамо" пройшло в плей-офф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, де зустрінеться з португальською "Бенфікою", яка здобула перемогу над датським "Мітьюландом".

Навіть якщо кияни не пройдуть лісабонців і не потраплять до групової частини головного європейського клубного турніру, вони все ж таки продовжать виступи в євросезоні, але вже в Лізі Європи.

Нагадаємо, що 3 серпня київське "Динамо" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів обіграло австрійський "Штурм". Єдиний гол у поєдинку на 29-й хвилині забив захисник киян Олександр Караваєв, який вчасно відгукнувся у штрафному майданчику супротивника на простріл Владислава Дубінчака.

Фокус також писав про те, що минулий раунд кваліфікації Ліги Чемпіонів за участю київського "Динамо" закінчився скандалом. Фанати турецького "Фенербахче" після пропущеного голу від киян на домашньому стадіоні почали скандувати ім'я президента Росії Володимира Путіна. Через поведінку домашніх ультрас головний тренер динамівців Мірча Луческу проігнорував післяматчеву прес-конференцію.