Україна в ЛЧ: "Шахтар" зіграв унічию з шотландським "Селтіком", на черзі — "Реал" (відео)

Шахтар, шахтар селтік, шахтар селтік результати

"Гірникам" уперше в цій Лізі чемпіонів довелося відіграватися. Команду врятував Михайло Мудрик, але наприкінці зустрічі нічию ледь не впустили. Далі на "Шахтар" чекає протистояння з чинним переможцем турніру.

Донецький футбольний клуб "Шахтар" під час матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти шотландського "Селтіка" зіграв унічию. Матч пройшов на польському стадіоні Війська Польського у польській столиці Варшаві у середу, 14 вересня.

Рахунок у матчі на 11-й хвилині відкрили гості — м'яч у ворота "гірників" забив японець Рео Хатате після передачі Сеада Хакшабановича. Удар у дальній кут воріт Трубіна, 0:1. Арбітри записали цей м'яч автогол, на рахунок Артема Бондаренка.

Забивши, шотландці продовжили високий пресинг, проте вже на 29-й хвилині "оранжево-чорні" рахунок зрівняли: лівий вінгер Михайло Мудрик пробив під поперечину з лівого флангу штрафного після передачі на хід від Георгія Судакова — 1:1

У другому таймі шотландці мали достатньо можливостей для взяття воріт після неодноразових провалів оборони "Шахтаря". Наприкінці матчу, що тривав 96 хвилин, "кельти" могли дотискати "гірників", у яких травмувався головний розпасовник — Георгій Судаков. Але на табло так і залишився рахунок першого тайму.

Голи та небезпечні моменти матчу Ліги чемпіонів.

"Шахтар" із чотирма очками очолює групу F, випереджаючи "Реал Мадрид", "Селтік" та "РБ Лейпциг". Зазначимо, що іспанці та німці свій матч зіграють сьогодні, початок о 22:00.

Далі "гірники" мають зустрітися з "Реалом". Матч відбудеться 5 жовтня на рідному для іспанців стадіоні Сантьяго Бернабеу.

Нагадаємо, тиждень тому "Шахтар" зумів обіграти німецький "Лейпциг" із розгромним рахунком 1:4 у гостях під час першого поєдинку групового етапу Ліги чемпіонів.

Також Фокус писав, що після розгрому від "Шахтаря" "РБ Лейпциг" звільнив тренера Доменіко Тедеско.