Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото на чемпіонаті Європи

ярослава магучіх, легка атлетика, стрибки в висоту

Ярослава Магучіх у фіналі спортивних змагань гарантувала собі золото стрибком у висоту на 1 м 98 см.

Українська стрибунка Ярослава Магучіх виграла золоту медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики у стрибках у висоту. Ще одна українська легкоатлетка Катерина Табашник — отримала бронзу на цих змаганнях. Про це повідомляє Еспресо.TV.

Збірна України з легкої атлетики виступила у другому для себе фіналі на чемпіонаті Європи, який пройшов у турецькому Стамбулі. Одразу три українські легкоатлетки представляли Україну у цьому виді змагань – Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Катерина Табашник. Двом з них вдалося завоювати медалі.

Ярослава Магучіх у фіналі гарантувала собі золото стрибком на 1 м 98 см. Катерина Табашник посіла третє місце із результатом 1,94 м. Срібло виборола стрибунка із Нідерландів Бріт Веерман. Вона здолала висоту у 1 м 96 см.

Забезпечивши собі золото, Ярослава Магучіх намагалася здолати висоту у 2,03 м. Втім, впоратися з нею вона не змогла.

Стрибки у висоту (жінки): фінал

1. Ярослава Магучіх (Україна) 1.98 м
  2. Брітт Веерман (Нідерланди) 1.96 м
  3. Катерина Табашник (Україна) 1.94 м
  4. Ангеліна Топич (Сербія) 1.94 м
  5. Юлія Левченко (Україна) 1.94 м

Зазначимо, що у своїй спортивній кар'єрі Ярослава Магучіх виграла Чемпіонат Європи вже втретє. Також вона є чинною чемпіонкою світу в залі та чемпіонкою Європи у стрибках у висоту на відкритому повітрі. На Олімпіді-2020 Ярослава Магучіх здобула бронзу..

Український боксер Василь Ломаченко у Лас-Вегасі в США знову потрапив у скандал. В мережі опублікували світлини, де під час перегляду поєдинку UFC він позував для фото з російським бійцем змішаних єдиноборств Ісламом Махачевим, який товаришує з Кадировим.

Суперзірка клубу "Аль-Наср" Кріштіану Роналду втішив 10-річного сирійського хлопчика, який втратив батька внаслідок землетрусів, які сталися в Сирії та Туреччині 6 лютого. Юнак висловив своє бажання побачити гру Роналду рятувальній команді із Саудівської Аравії, яка вирушила до Сирії. Ролик був опублікований Туркі Алалших. Хлопчика упізнали в соцмережах і допомогли зустрітися з кумиром.