Фаворити переможені: Словаки обіграли бельгійців на Євро-2024. Франція була сильнішою за Австрію

Австрія — Франція

У бельгійців були можливості зрівняти, але в одному з епізодів взяття воріт скасували через зафіксований офсайд.

Матч між Бельгією та Словаччиною на Євро-2024 розвивався, мабуть, за ще менш очікуваним сценарієм, ніж розгром України від словацької команди. Словаки переграли підопічних тренера Доменіко Тедеско з рахунком 1:0.

На 6-й хвилині форвард/вінгер празької "Славії" Іван Шранц своєчасно опинився біля воріт і пробив повз голкіпера Куна Кастелса.

У бельгійців були можливості зрівняти, але в одному з випадків взяття воріт скасували через зафіксований офсайд.

Франція обіграла Австрію

У матчі Франції та Австрії французи відкрили рахунок на 38-й хвилині завдяки автоголу Максиміліана Вебера — невдалому торканню захисника передувала передача французького нападника Кіліана Мбаппе. У складі французів виділялися Антуан Грізманн і згаданих Мбаппе. У австрійців помітнішим за інших був Конрад Лаймер.

Після першого тайму французи більше володіли м'ячем: 53% до 47%. І зробили більше передач: 252 до 220. Французи також менше фолили.

Франція — Австрія Fullscreen
Статистика першого тайму Франція — Австрія

У другому таймі французи утримали рахунок. На 86-й хвилині Мбаппе отримав пошкодження носа, і медична пауза зайнялася на кілька хвилин. У підсумку арбітр додав до матчу більше, ніж зазвичай — 9 хвилин. Наприкінці зустрічі Марко Арнаутович ледь не зрівняв рахунок, але м'яч пішов на кутовий. У підсумку французи домоглися потрібного результату.

Нагадаємо, що Румунія розгромила Україну в першому матчі на Європейському чемпіонаті в Мюнхені.

Також повідомлялося, що напередодні Англія була сильнішою за Сербію в центральному матчі дня. Джуд Беллінгем забив єдиний гол, причому в гольовій атаці виступив і як її стартова точка, і як фінальна. У центрі поля хавбек знайшов передачею у фланг правого латераля, який навісив у центр воротарського майданчика, куди нагодився 10-й номер "Трьох левів".