Євро-2024. Грузія програла: гол — 118 км/год. Португалець повторив досягнення батька 24-річної давнини (фото, відео)

Арда Гюлер, збірна Туреччини

У другому таймі турецький півзахисник Арда Гюлер запустив м'яч радіокерованою траєкторією. Воротар Мамардашвілі виявився безсилим.

Збірна Грузії програли команді Туреччини у своєму першому матчі на Чемпіонаті Європи: 1:3. Гнані трибунами, на яких традиційно для Німеччини була більшість турецьких уболівальників, "Місячні зірки" (так називають збірну Туреччини) почали чинити тиск на ворота суперника.

У підсумку Айхан після швидкої комбінації метрів з 20 метрів пробив у стійку воріт. Але вже на 25-й хвилині турки реалізували перевагу. Мюлдюр з льоту пробив — Георгій Мамардашвілі був безсилий.

Арда Гюлер Fullscreen
Збірна Туреччини

Наступної хвилини команда Саньоля могла капітулювати, але ВАР врятував грузин — офсайд.

Турецька команда відійшла назад і практично тут же пропустила. Кочорашвілі обіграв захисника на фланзі та скинув на Мікаутадзе, який пробив у ближній кут.

У другому таймі, на 65 хвилині, турецька збірна забила видатний гол. Арда Гюлер запустив м'яч радіокерованою траєкторією з лівого краю штрафного майданчика. Мамардашвілі виявився безсилим.

Арда Гюлер — гол на Чемпіонаті Європи

М'яч летів зі швидкістю 118 кілометрів на годину.

Арда Гюлер
Арда Гюлер
Арда Гюлер
Гол Арди Гюлера

Далі, в одній з атак, грузини пробили в поперечину.

У доданий час Хвича та компанія пішли на більший ризик. У чужому штрафному майданчику навіть опинився воротар Мамардашвілі. Однак під час створеного епізоду Мікаутадзе з кількох метрів не влучив у ворота.

Потім у хокейному стилі команда Туреччини вибігла в контратаку. І закотила м'яч у порожні ворота — 3:1.

Португалія — Чехія

Пепе і Мендеш Fullscreen
Пепе і Мендеш

Збірні Португалії та Чехії, своєю чергою, здавалося, зводили вечірній поєдинок до нічийного результату. На 70-й хвилині чеський захисник Робін Гранач зрізав м'яч у свої ворота. Цьому передував гол Лукаша Провода.

Після удару метрів із 20-ти м'яч влучив у штангу і влетів у ворота. Таким чином, чехи втратили перемогу, хоча португальці більше атакували.

Кріштіану Роналду Fullscreen
Кріштіану Роналду

Франсішку Консейсау повторив досягнення батька

На 92-й хвилині Франсішку Консейсау, який вийшов на заміну, вирвав перемогу для команди своєї країни. Гранач зупинив м'яч, а Консуйсау зіграв на добиванні.

Статистика Франсішку Консейсау Fullscreen
Статистика Франсішку Консейсау. Грав із 90-ї хвилини. За цей час зробив: два торкання по м'ячу; 1 точний пас; 1 удар; 1 гол; та заробив жовту картку.
Португалія — Чехія: статистика Fullscreen
Португалія — Чехія: статистика

Сержіу Консейсау зробив хет-трик у матчі Португалії проти Німеччини на Євро-2000. 24 роки його син Франсиску забив переможний м'яч у матчі проти Чехії на Євро в Німеччині.