Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала золото на Олімпіаді-2024

Багаторазова чемпіонка українських та міжнародних змагань з легкої атлетики Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль у дисципліні стрибки у висоту. За місяць до Олімпіади в Парижі вона встановила світовий рекорд, стрибнувши на висоту 2,1 метра.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх завоювала золоту медаль на Олімпіаді-2024 у дисципліні стрибки у висоту. Про це стало відомо з трансляції змагань.

Уродженка Дніпра домоглася найвищої олімпійської нагороди. Суперницею українки була австралійка Нікола Оліслагерс, срібна призерка літніх Олімпійських ігор 2020 у Токіо.

Магучіх підкорила висоту в два метри з першої спроби. Оліслагерс провалила перші дві спроби, але продовжила боротися за планку 2,02 метра.

Австралійка не підкорила висоту з трьох спроб, тому Магучіх автоматично стала чемпіонкою. Українка після двох невдалих стрибків підняла планку до 2,04 метра. Взяти рубіж не вдалося, але головне завдання було успішно виконано.

Інша українка Ірина Геращенко розділила бронзу з австралійкою Елеанор Паттерсон.

Загалом у фіналі Олімпіади виступили 11 легкоатлеток, не стартували в секторі дві стрибунки: через травму знялася зі змагань віце-чемпіонка Європи Ангеліна Топіч, не вийшла на медальний раунд і бразилійка Вальділея Мартінш.

Нагадаємо, український боксер Олександр Хижняк виграв важкий бій у півфіналі Олімпіади-2024 з дворазовим олімпійським чемпіоном, кубинцем Арленом Лопесом. Тепер українець побореться за золоту медаль.

Фокус уже писав, що українські фехтувальники принесли першу золоту медаль на Олімпійських іграх у Парижі. Українська команда билася з представниками Південної Кореї.