"Болонья" – "Шахтар": як українці зіграли у Лізі чемпіонів

Болонья — Шахтар

Найнебезпечнішу атаку за понад 90 хвилин матчу українська команда провела на другій хвилині матчу. "Гірники" заробили пенальті, але Георгій Судаков його не реалізував. Героєм же матчу у складі "Шахтаря" став Дмитро Різник, який кілька разів рятував підопічних хорвата Маріно Пушича.

"Шахтар", як чемпіон України минулого сезону, 18 вересня о 19:45 розпочав свій дебютний поєдинок в оновленій Лізі чемпіонів. Суперник гірників — італійська "Болонья". Фокус веде прямий репортаж про матч "Шахтар" — "Болонья".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "БОЛОНЬЯ" — "ШАХТАР"

Ліга чемпіонів. Основний етап (League phase)

1 тур

Італія, Болонья, стадіон "Ренато Даль-Ара"

Головний арбітр: Рохіт Саггі (Норвегія), VAR: Жером Бризар (Франція)

"Шахтар" — "Болонья" — 0:0

90+. Гравці "Шахтаря" швидко розіграли м'яч. З правого флангу швидко вкинули аут, внаслідок чого Невертон опинився практично у воротарському супернику. Після заблокованого прострілу був кутовий. Його подав Криськів – невдало. Настала контратака і аналогічний кутовий біля воріт Шахтаря і сейв Різника. Після цього суддя дав фінальний свисток.

86. Пауза в матчі, спричинена пошкодженням центрального захисника — колумбійця Джона Лукумі.

Джон Лукумі Fullscreen
Джон Лукумі
Італійські вболівальники , матчіБолоньї Шахтаря Fullscreen
Італійські вболівальники на матчі Болоньї Шахтаря

79. Маріно Пушич намагається виграти цей матч, який котиться з підсумковою нічиєю. Підсилює атаку. Бондаренко, Судаков, Зубков пішли. Степаненко Гомес, Троаре – вийшли.

Лассіна Траоре Fullscreen
Лассіна Траоре виходить на заміну

71. Тим часом Спарта Прага вдома громить кривдника Динамо – РБ Зальцбург. 3:0 на 71 хвилині матчу.

69. Шахтар спробував вийти в контратаку, але італійські захисники взяли Зубкова "у коробочку" у штрафному майданчику — до удару справа не дійшла.

65. Вінченцо Італьяно робить одразу три заміни у спробі посилити атакувальні дії соєї команди.

60. Перо Енріке пройшов флангом "Борзих" (прізвисько Болоньї) і прострілив у центр — поки, мабуть, найнебезпечніший момент біля воріт італійців у другому таймі. Удар після підбору Бондаренка заблокували.

57. Група атаки Болоньї створила кілька небезпечних моментів біля воріт Шахтаря протягом кількох хвилин.

52. Дмитро Різник врятував команду після удару Фаббіана.

Дмитро Різник врятував команду після удару Фаббіана. Fullscreen
Дмитро Різник врятував команду після удару Фаббіана.

46. ​​У Шахтаря без замін у перерві. Мабуть, Пушич використав достатньо замін у першому таймі. Першими атакували "гірники", але Судаков навісив неточно на Зубкова. У наступній атаці Болонья пробила в створ Різника, який потяг удар низом.

45+. В, мабуть, не дуже блискучому матчі перший удар у площину воріт в ігровий час стався вже на 8-й компенсованій хвилині. Крім пенальті на 2-й хвилині матчу — який після удару Георгія Судакова потягнув польський кіпер Болоньї Лукаш Скорупський.

45+. Дмитро Різник рятує свою команду після удару Сатьяго Кастро на 7 доданій хвилині.

45+. Дмитрий Ризнык спасает свою команду после удара Сатьяго Кастро на 7-й добавленной минуте.

45. Шахтар заробив кутовий на останніх хвилинах матчу. Невертор пробив вище після розіграшу.

Болонья Шахтар: українці втратили Коноплю та Сікана

40. Вінісіус Тобіас вийшов замість Юхима Коноплі. Технічний захисник замість ще одного технічного захисника.

37. Юхим Конопля тримається за бік. Буде ще одна вимушена заміна?

Юхим Конопля: Болонья Шахтар: Юхим Конопля Fullscreen
Болонья Шахтар: Юхим Конопля

36. Егіналду, який вийшов на заміну в минулому сезоні Ліги чемпіонів, довів, що він не тільки фланговий форвард, але ситуативно може зіграти й центрального нападника.

34. Захисник господарів пробивав по воротах — захисники "гірників" удар заблокували. Мабуть, найнебезпечніший епізод біля воріт Різника. І тут же відбувається заміна. Егіналду виходить замість травмованого форварда Сікана.

Юхим Конопля: Болонья Шахтар: Сікан Fullscreen
Сікан був замінений

31. Фанати Шахтаря побоюються за здоров'я форварда Сікана, якого практично нокаутував страж воріт господарів.

30. Пауза в грі, спричинена травмою Данила Сікана, який зіткнувся з голкіпером господарів Скоропським.

29. Лукаш Скорупський — поки що головний герой перших пів години матчу в Болоньї. Польський голкіпер потягнув пенальті від Судакова на другій хвилині матчу.

25. Події в матчі розвиваються неспішним темпом. Можливо, Марино Пушич роздумує над підсиленням команди в перерві.

18. Шахтар розігрує через Різника. П'яточка від лівого захисника Педро Енріке, але господарі перехоплюють і будують свою атаку.

17. Микола Матвієнко розряджає обстановку виносом від воріт.

17. Суддя чекає підказки VAR.

16. Знову має бути подача від хорвата Моро. Але суддя бере паузу.

15. Третій поспіль кутовий біля воріт Шахтаря.

14. Хорватський півзахисник подав кутовий. Відскок, але підбір за Шахтарем.

12. 6-й номер Болоньї Моро подає кутовий.

8. Судакова завалили в центрі поля. Шахтар намагався вийти в контратаку після небезпечного епізоду біля воріт "гірників".

4. Шахтар не реалізував 11-метровий.

2. До м'яча підходить Судаков.

1,5 хвилини. Суддя дає пенальті у ворота Болоньї.

1. Шахтар розіграв перший кутовий — невдало.

Пролунав гімн Ліги чемпіонів. Суддя дає стартовий свисток.

Болонья Шахтар: ліга чемпіонів Fullscreen
Болонья Шахтар

17 хвилин до матчу. Команди готуються вийти на поле.

18 хвилин до матчу. "Болонья" теж публікує склад.

19 хвилин до матчу. "Шахтаря" опублікував склад на матч проти "Болоньї".

20 хвилин до матчу. Гравці "Шахтаря" зіграють матч у Болоньї в національних кольорах.

Болонья Шахтар: Ліга чемпіонів

1 година до матчу. Арбітру довелося переривати матч молодіжних складів "Болоньї" і "Шахтаря" через проливний дощ. Складні метеоумови очікуються і на матчі головних команд. Напередодні "гірники" провели своє тренування під дощем.

Болонья — Шахтар: Болонья Шахтар: Ліга чемпіонів Fullscreen

Нагадаємо, що суддя зупинив матч "Шахтар" — "Болонья" в Юнацькій Лізі УЄФА.

Раніше повідомлялося, що в матчі "Болонья" — "Шахтар" букмекери вважають фаворитом домашню команду.