Кількість завантажень WhatsApp скоротилася на 2 млн

WhatsApp, месенджер
Фото: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Ось до чого призвела нова політика конфіденційності месенджера.

Related video

Зміна політики конфіденційності привела до того, що кількість завантажень месенджера WhatsApp різко скоротилася, від чого тільки виграли конкуренти — Signal і Telegram.

В період з 5 по 12 січня кількість завантажень додатка WhatsApp зменшилася більш ніж на 2 млн у порівнянні з попереднім тижнем і склало 10,6 млн, гповыдомляэться у звіті аналітичної компанії Sensor Tower, передає independent.co.uk. Відзначимо, що за аналогічний період кількість завантажень Signal і Telegram досягло 17,8 млн і 15,7 млн відповідно.

Зокрема, користувачі незадоволені тим, що в Facebook, якій належить WhatsApp, вирішили перенаправляти призначені для користувача дані з месенджера в соцмережу. Зараз користувачів повідомили про це і запропонували прийняти нові правила до 8 лютого 2021 року, а в іншому випадку, вони більше не зможуть взаємодіяти з сервісом.

З метою припинити відтік людей, особливо з Індії, адже там знаходиться найбільша аудиторія сервісу, WhatsApp розмістив ряд публікацій в місцевих ЗМІ, в яких запевняє, що не стане підглядати за користувачами.

"WhatsApp не може читати ваші особисті повідомлення, бачити ваші фото і відео, або прослуховувати дзвінки, і Facebook теж. Всі чати зашифровані наскрізним шифруванням. Все, що ви пишете своїм друзям, рідним, колегам, — залишається лише між вами", — йдеться в одній зі статей.

Раніше ми повідомляли про те, що мессенджер Signal став популярнішим на 4200% завдяки новинам про зміни умов WhatsApp, а Telegram став другим за популярністю завантажуваних додатком в США з тієї ж причини.