Наступному поколінню iPhone повернуть сканери відбитку пальців через Covid-19

Apple, iPhone, смартфон
Фото: ferra.ru

В Apple вирішили, що так буде краще для здоров'я користувачів.

Related video

Наступна серія iPhone, можливо, буде оснащена технологією Touch ID, яка відповідальна за сканування і розпізнавання відбитків пальців власників пристроїв. В Apple вважають, що в умовах пандемії коронавірусної інфекції краще застосовувати її, ніж Face ID.

Згідно з повідомленням видання Bloomberg, компанія Apple поверне сканер відбитків пальців, який, на відміну від технології розпізнавання осіб Face ID, дозволить користувачам не знімати захисну маску під час кожного розблокування смартфона. Крім того, використання Touch ID значно прискорює процес розблокування, на відміну від Face ID.

Також, згідно з прогнозами аналітиків, нова лінійка апаратів Apple буде позбавлена портів для зарядки. Швидше за все це буде зроблено для того, щоб зробити платформу бездротової зарядки MagSafe більш популярною.

Раніше ми повідомляли, що Apple вже протестувала два прототипи гнучких iPhone. Цю інформацію обізнані джерела підтвердили і журналістам Bloomberg 16 січня 2021 року. За їхніми словами, гнучкі смартфони Apple стануть конкурентами моделям Samsung Galaxy Z Fold і Galaxy Z Flip.