Італійські дизайнери створили яхту на сонячній енергії: її вартість складе 24 млн євро

Lazzarini Design Studio, яхта

При необхідності, судно може пересуватися піском і брудом.

Related video

Італійська компанія Lazzarini Design Studio розробила концепт яхти, яка може пересуватися і мілководдям, і піском і брудом. Новинка отримала назву Pagurus, що в перекладі з латині означає "краб".

Особливістю Pagurus є і те, що вона працює на сонячній енергії, інформує newatlas.com.

Модель виконана у формі катамарана. Вона оснащена спеціальними висувними циліндрами, завдяки яким їй не страшні мілководдя, мул і пісок — такими поверхням "краб" зможе з легкістю пересуватися.

Яхта-краб Pagurus та її можливості

Корпус судна виконаний зі сталі та карбону. До руху яхту приводять 4 електродвигуна, що заряджаються від сонячних панелей. Передбачено і 2 дизельних мотора — про всяк випадок. За відсутності достатньї кількості сонячного світла, акумулятори заряджаються під час руху за допомогою гвинтових циліндрів, занурених у воду.

Lazzarini Design Studio Fullscreen
Нова яхта від італійської студії Lazzarini Design Studio
Фото: Lazzarini Design Studio

Характеристики новинки такі: максимальна швидкість — 25 вузлів (46,3 км/год), крейсерська швидкість — 18 вузлів (33,3 км/год), швидкість на суші — 20 км/год, максимальна — до 35 км/ч. Сумарна потужність 6-ти двигунів становить 3540 к.с. Вага судна — 53 тис. кг, водотоннажність — 52 тис. кг, розміри катамарана 25 х 9,2 х 5,2 м.

Lazzarini Design Studio Fullscreen
Технічні характеристики яхти-краба
Фото: Lazzarini Design Studio

Максимальна кількість пасажирів — 8 осіб, з огляду на те, що екіпаж складається з 4-х експертів. У кожному із двох корпусів катамарана є по 3 каюти.

Керівник студії Lazzarini Design Studio П'єрпаоло Лаццаріні каже, що вартість яхти в базовій комплектації складе 24 млн євро.

Lazzarini Design Studio Fullscreen
Схематичне зображення яхти "в розрізі"
Фото: Lazzarini Design Studio

Раніше ми повідомляли, що в Києві запрацювала найбільша в країні сонячна електростанція вартістю $ 330 тис..