"Можна працювати прямо в дорозі": в Японії почали тестувати вагони-офіси для потягів

японець, японія, робота в потязі, потяг
Фото: Kyodo News | Робота в потязі

У вагонах-офісах можна розмовляти по телефону і проводити онлайн-конференції не заважаючи іншим пасажирам потягів.

Related video

Японська компанія East Japan Railway почала тестувати вагони, які перебудовані під офіси для комфортної роботи в подорожах. Про це розповідає місцеве видання The Japan Times.

У компанії повідомляють, що пасажири поїздів зможуть вільно приходити в такі вагони, якщо їм необхідно буде попрацювати. Там можна буде проводити онлайн-конференції і розмовляти по телефону не заважаючи іншим пасажирам.

"Я думаю, що це хороша ініціатива, тому що я намагаюся не шуміти, друкуючи на клавіатурі в звичайному вагоні", — розповів 43-річний пасажир тестового вагона Шинья Огата.

East Japan Railway планує вивчити попит на такі вагони і досліджувати яке саме обладнання в ньому може знадобитися. На поточний момент випробування проводяться у 8-10 вагонах. Тестування триватиме до 26 лютого цього року.

У вагонах-офісах є система звукоізоляції, роутери для доступу в інтернет та інше необхідне для комфортної роботи обладнання.

Нагадаємо, Фокус підготував великий матеріал, у якому розповідав куди і за скільки можуть довезти швидкісні потяги в Японії, США і Китаї.