Аргентинець зміг викупити домен місцевого підрозділу Google, ставши героєм мемів (фото)

домен гугл, домен google в аргентині
Фото: Twitter / Nicolas Kuroña | На фото Нікола Куронь, який і викупив домен

Купівля, як розповів хлопець, коштувала йому 30 доларів або 841 гривню за курсом НБУ.

В Аргентині стався незвичайний випадок із відділом Google у країні. Місцевому жителю Ніколасу Куронь вдалося викупити домен Google.com.ar. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Я зайшов на nic.ar (сайт для покупки доменів), і з подивом побачив, що ім'я google.com.ar є і купив його", — розповідає Куронь.

Після покупки у користувачів, які намагалися перейти за купленою адресою, з'являлася помилка 404, сторінка не відкривалася. Купівля, за словами хлопця, вдалася через те, що адміністрація американської компанії пропустила оплату за домен. В Аргентині права на домен потрібно купувати раз на рік, після чого сплачувати річну оплату за нього.

Права на назву сайту Ніколасу коштували 30 доларів (841 гривня за курсом НБУ). Однак, за інформацією спільноти Dominios Argentinos, востаннє термін дії домену спливав через несплату в липні 2020 року. З цього виходить два варіанти, або Куронь спеціально вичікував момент закінчення терміну дії, або ж у Google не тільки забули про продовження домена, а й пропустили термін, коли в них було право на відновлення власності.

Наразі компанія Google вже відновила права на домен, і після переходу за адресою відкривається пошуковий сайт Google. Інцидент у корпорації не прокоментували.

Наразі сайт вже доступний
Наразі сайт вже доступний
Фото: скриншот

Користувачі в Twitter одразу ж почали робити меми про ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, контейнеровоз, який перекрив Суецький канал, й екскаватор, який намагався його відкопати, стали героями мемів. Також Google Earth показав, як змінилася Земля майже за 40 років.