Telegram шукає співробітників: на посаду модератора вимагають лише знання англійської та любов до порядку

Мессенджер, Telegram, вакансії, модератор контенту
Фото: tehnofan.com.ua | Надіслати заявки можна до понеділка включно

Перевагу віддадуть уважним здобувачам, які наділені самодисципліною. В обов'язки ж увійде сортування контенту за допомогою спеціального інтерфейсу.

Команда розробленого Павлом Дуровим месенджера Telegram наразі шукає модераторів контенту. Про це в п'ятницю, 7 травня, повідомив канал Telegram News.

У повідомленні йдеться, що в обов'язки модераторів увійде "ручне сортування контенту" відповідно до наданих рекомендацій. Робити це доведеться за допомогою використання спеціалізованого інтерфейсу.

Адміністрація месенджера розраховує, що здобувачі будуть вільними носіями англійської мови, які володіють аналітичними здібностями, швидкою реакцією та увагою до деталей. Додаткові вимоги — любов до порядку та самодисципліна.

Надіслати заявки кандидатів на посаду модератора попросили до 23:59 (за дубайським часом, GMT+4) понеділка, 10 травня.

Крім іншого, на сторінці вакансій Telegram зазначено, що месенджер потребує перекладачів, інженерів-програмістів C/C++, інженерів із надійності сайту, молодших бухгалтерів, помічників гендиректора.

Раніше стало відомо, що до нововиявлених у Telegram голосових чатів можна буде підключатися за допомогою відео. Під час таких конференцій можна буде зокрема демонструвати свій екран.

ЗМІ також анонсували, що месенджер додасть функцію з продажу товарів і послуг, яка працюватиме без залучення спамерських пошукових роботів. Згідно з виявленими функціями в бета-версії месенджера, користувачі нібито зможуть залишати "чайові" та зберігати реквізити банківських карт прямо в додатку.

До цього засновник месенджера Павло Дуров анонсував, що Telegram планує заробляти на рекламі й розвивати інтернет-торгівлю всередині майданчика.