Керуй музикою: Sony випустила контролер музичних ефектів з датчиком руху (відео)

Motion Sonic
Фото: indiegogo.com

Компанія представила гаджет Motion Sonic, який допомагає керувати звуком під час відтворення музики людиною.

Абсолютно новий продукт компанія Sony вперше представила на краудфандинговому сервісі Indiegogo. Згідно із заявою розробників, Motion Sonic — це "прилад для синхронізованого керування звуком музикантами, які грають на інструментах".

Про це повідомляє The Verge.

Сам пристрій Motion Sonic являє собою невелику капсулу, яку можна вставити в гумові браслети різної форми. У наявності є ремінець, який кріпиться до зап'ястя, наприклад, для гри на гітарі, а інший ремінець можна обернути навколо тильної сторони руки для гри на клавішних інструментах.

Такий прилад дозволяє зв'язати рухи рук з певними музичними ефектами. Наприклад, ви можете налаштувати його на додавання ефекту уповільнення при переміщенні пальців зліва направо, граючи на клавішних, або на модуляцію звуку при обертанні зап'ястям, граючи на гітарі або ударних. Усі ці ефекти створюються і зберігаються в додатку для iOS, після чого вам необхідно підключити iPhone до інструменту за допомогою аудіоінтерфейсу. Наразі гаджет не несумісний з Android.

"Я вірю, що з Motion Sonic ми можемо створювати нові розваги, яких раніше не було", — говорить керівник проекту Хісун Кім.

Sony не новачок у краудфандингу, але більшість її проектів, такі як переносний кондиціонер Reon Pocket, обмежувалися розміщенням на її власному сайті First Flight у Японії. Тепер, коли Motion Sonic на Indiegogo, Sony буде поставляти його в США, а також на домашній ринок. Перші 400 одиниць будуть продаватися за 218 доларів, а роздрібна ціна буде приблизно 248 доларів. Постачання нового продукту заплановані на березень наступного року.

Нагадуємо, що Snap представила перші окуляри доповненої реальності. Пристрій дозволить користувачам по-новому поглянути на навколишній світ, але тільки протягом півгодини — через слабкий акумулятор.