Tesla відновить прийняття Bitcoin для покупки авто: Маск назвав умови

покупка авто за Біткоїн
Фото: Tesla

Після публікації бізнесмена, вартість криптовалюти пішла вгору, але твіт також викликав суперечки у користувачів.

Засновник Tesla Ілон Маск розповів, за яких умов його компанія відновить продаж автомобілів за Біткоїн. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

За словами бізнесмена, майнінг Біткоїна повинен стати екологічно чистішим.

"Коли буде підтвердження використання майнерами розумної частки (близько 50%) чистої енергії з позитивною тенденцією у майбутньому, Tesla відновить роботу з Біткоїном", — пише Маск.

Також він спростував інформацію про те, що Tesla продала весь обсяг електронної валюти. Компанія продала лише 10% запасів Біткоїна, щоб переконатися, що продаж криптовалюти не впливає на загальний ринок.

тесла за криптовалюту
публікація Маска
Фото: Скриншот

У відповідь на твіт Маска користувачі почали надсилати таблиці, в яких стверджується, що 78% електроенергії при майнінгу йде з поновлюваних джерел енергії.

видобуток Біткоїна
Фото: Скриншот

Незадовго до цього Ілон Маск опублікував мем про розставання, підписавши його "Біткоїн" і смайлик розбитого сердечка. Через такі дії вартість Біткоїна впала на 3 тисячі. Після новини про відновлення прийому Біткоїнів при покупці автомобілів Tesla, ціна криптовалюти зросла до 39 тисяч доларів.

ціна Біткоїна
Фото: coindesk.com

Нагадаємо, через дії ФБР, Bitcoin втрачав у ціні 10% після повідомлень про відстеження гаманця хакерів. Раніше хакери Anonymous оголосили "війну" Ілону Маску через спекуляції з Біткоїном.