Не оцінив переїзд. У Франції кіт пройшов 600 км, щоб повернутися до свого старого будинку

кіт Коччі
Фото: lastampa.it | Коччі втік у серпні 2021 року

Вихованець сильно схуд, набрався бліх і здичів, але все ж таки зміг дістатися пункту призначення.

Related video

Дивовижна історія кота-бродяги, на ім'я Коччі спочатку здивувала всю Францію, а тепер і весь світ. Кіт не надто зрадів переїзду на нове місце і вирушив у складну та небезпечну подорож, щоб знову побачити рідні стіни, пише Lastampa.

Історія розпочалася у серпні 2021 року. Тоді родина Де Амічіс перебралася в Суйї в Жинаї в Нормандії, звичайно захопивши з собою і коханого кота на прізвисько Коччі. Проте лише за кілька днів на новому місці кіт скористався відчиненими дверима і втік. Господарі жартома припустили, що можливо кіт повернувся в старий будинок, але навіть не припускали, що мають рацію.

У Фокус. Технології з'явився свій Telegram-канал. Підписуйтесь, щоб не пропускати найсвіжіші та найзахопливіші новини зі світу науки!

Пройшло понад рік, коли на сайті оголошень про зниклих безвісти тварин опублікували фото Коччі. Вихованця складно було впізнати, він сильно схуд, проте у власників не було сумнівів — це їх Коччі.

кіт Коччі Fullscreen
Так Коччі виглядає після року бродячого життя
Фото: кот коччи

Знесиленого кота виявив під колесами авто місцевий жандарм. Дивним здавалося те, що зниклого бродягу знайшли всього за 15 кілометрів від старого будинку — мабуть, Коччі не надто сподобалася ідея переїзду і він вирішив повернутися до старого будинку, до звичних стін та мишей.

Загалом Коччі подолав відстань 600 кілометрів. Судячи з його зовнішнього вигляду, дорога не була легкою — кіт сильно схуд, набрався бліх і виглядав знесиленим. Перш ніж повернути його сім'ї, Коччі передали на піклування місцевому ветеринару — тварина важила лише кілограм і потребувала турботи й лікування.

На щастя, 10-річний Коччі все ж таки повернувся до власників і вже обживається в новому будинку. Власниця кота Лаетиція Де Амічіс розповіла, що адаптація поки що проходить не надто добре, за час своєї відсутності Коччі сильно змінився — тепер він став більш диким і недовірливим. Власники відзначають, що поки що Коччі готовий терпіти лише короткі ласки від власників, якщо вони надто затягуються — він починає нервувати. Мандрівне життя дуже пошмагало Коччі — тепер у нього дуже сварливий характер, але це ніяк не зіпсувало вражень від повернення вихованця в рідні пенати. Сім'я Де Амічіс на сьомому небі від щастя, що їх коханий Коччі нарешті повернувся додому.

Раніше Фокус писав, що кіт Мяо став першим мером тварин в італійському містечку.