В Одесі робітники знайшли пляшку столітнього коньяку

одеса, коньяк, Шустов, робочі, алкоголь, столітній коньяк
Фото: Сергей Дяченко / Facebook

Вартість знахідки може доходити до 40 тисяч доларів, вважає Дяченко

Related video

В Одесі на вулиці Мельницькій робочі рили траншею біля заводу "Шустов" і знайшли пляшку коньяку, вік якої — понад 100 років. Про це повідомив директор музею "Шустов" Сергій Дяченко в Facebook.

"Думаю від 12 000 $ до 40 000 $, скоро зʼясуємо! Ось таку пляшку з коньяком в чудовому стані знайшли сьогодні робочі біля музею! Цей коньяк випускав завод "Шустов" з 1899 по 1906 рік! Коньяку понад 100 років!", — написав він.

одеса, коньяк, Шустов, робочі, алкоголь, столітній коньяк Fullscreen
Фото: Сергей Дяченко / Facebook

Відзначимо, в серпні в Городниці (Житомирська область) археологи знайшли рідкісний скарб : 32 монети часів Київської Русі. Фахівці називають цю знахідку сенсаційною для історії і вже охрестили "Городницький скарбом".

Раніше під Полтавою археологи розкопали артефакти відразу трьох стародавніх культур, серед яких були стародавні кістяні ковзани. Один кінець у них підтесатий і злегка піднятий вгору, на обох кінцях є дірки для кріплення ноги. Подібні ковзани також знаходили під Черніговом.

А на території острова Хортиця археологи відкопали унікальне поховання скіфського воїна, вік якого — близько 2 500 років.