Небойові втрати ЗСУ минулого року в півтора рази перевищили бойові

боєць ВСУ, ООС
Фото: Сухопутні війська ЗС України / Facebook | Фото: Генштаб ЗСУ | З початку військового конфлікту на Донбасі загинули 2 665 бійців Збройних сил.яЧя

Під час бойових дій в ЗСУ загинули 50 військовослужбовців, тоді як небойові втрати склали 79 осіб.

Related video

У 2020 році у лавах Збройних сил України у результаті бойових дій загинули 50 військовослужбовців, водночас небойові втрати склали 79 осіб. Такі дані представив начальник Управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник у відповідь на запит "Радіо Свобода".

"Кількість військовослужбовців ЗС України, які отримали поранення у період проведення бойових дій під час ООС з початку 2020 року, становить 339 осіб", — також йдеться в документі.

Всього з початку бойових дій на Донбасі у 2014 році загинули 2 665 бійців ЗСУ, 10 152 військовослужбовців були поранені. Кількість "інших загиблих (померлих)" військовослужбовців ЗСУ, за інформацією Міністерства, становить 1 168 людей.

Раніше повідомлялося про те, що 8 січня у зоні проведення ООС померла старша солдатка Вікторія Слободянюк.

11 січня у результаті обстрілу бойовиків близько Пісків загинув український військовий. Українська сторона СЦКК задіяла координаційний механізм — висунула вимогу про припинення вогню і направила ноту в СММ ОБСЄ.