"Що ви йому покажете?" У Житомирі почали перейматися можливим візитом Ілона Маска (відео)

Ілон Маск
Фото: rozetked.me

Чиновники не знають, що може зацікавити американського мільярдера і бізнесмена в місті.

Related video

Запрошення Володимиром Зеленським засновника SpaceX і генерального директора Tesla Inc. Ілона Маска в музей космонавтики імені Сергія Корольова в Житомирі, стало предметом обговорення на засіданні комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради, передає "Житомир.info".

Незважаючи на те, що основною темою зібрання була підготовка до святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки, питання про можливий приїзд Маска в Житомир не залишилося осторонь. Глава комісії Олександр Савченко задав питання, що ж можна показати в місті, крім музею.

"Президент запросив Ілона Маска на 12 квітня (День космонавтики). Що ви покажете Маску в Житомирі? Не в музеї, а в Житомирі. Людина ж, напевно, освічена, людина 23-го століття, він живе вже за своїми мірками, що він буде тільки в музеї ходити? Тим більше, що все зроблене радянською космонавтикою, вкрадене, як правило, в Америки, ви ж пам'ятаєте процес, коли засудили десятки розвідників. Я не применшую заслуги Корольова, який це все правильно освоїв, й у нього були свої ідеї, як і в Ціолковського, але ми ж знаємо історію. Тому він (Маск) подивиться на це все — його це не цікавить, його цікавить перспектива ", — поцікавився чиновник.

Нагадаємо, Ілон Маск 12 січня, в день 114-річчя основоположника космонавтики СРСР, уродженця Житомира Сергія Павловича Корольова, залишив публікацію в Twitter російською мовою, назвавши космічного конструктора чудовим.

Зеленський відповів на публікацію американця, запросивши його в Україну подивитися музей космонавтики.

Музей був заснований в Житомирі в 1970 році в будинку, де конструктор провів своє дитинство, а в 1991 році в окремій будівлі була відкрита друга частина музею — експозиція "Космос" із зразками радянської космічної техніки. Серед експонатів музею — справжній апарат космічного корабля "Союз-27", що спускався на Місяць і 9 міліграмів місячного ґрунту.