Екснардепка Олена Бондаренко звинуватила ЗСУ в обстрілі мирних жителів (відео)

бондаренко про ЗСУ, обстріли ЗСУ, війна на донбасі, ексрегіоналка про ЗСУ, ООС, ато, Донбас
Фото: скриншот Youtube

За словами екснардепки, ЗСУ обстрілювали Донецьк, Луганськ та інші населені пункти "прямо з повітря".

Related video

"Армія використовувалася проти власного народу", — заявила Бондаренко в етері телеканалу "НАШ".

За її словами, з української армії зробили злочинницю. А кожен, хто носить погони — це злочинець, за мораллю і за законом. Україна, на думку колишньої народної депутатки, воє з тими, хто не з'явився. Немає жодного доказу участі регулярних збройних сил Російської Федерації. Це неможливо довести.

При цьому, на її думку, довести обстріли українською армією мирні міста в 2014 є. "26 травня Донецьк, 2 червня — Луганськ, Кондрашевка, Щастя. Ще можна з десяток населених пунктів назвати, які зазнавали в 14-му році обстрілів з повітря. Нашими збройними силами, які досі використовують на сході зброю: танки, гармати, артилерію. У нас що якісь особливі снаряди, які дуже точно летять і знають, куди вони потраплять? ", — обурюється Олена Бондаренко.

Застосування армії в АТО, а нині ООС також протизаконно, як вважає Бондаренко. Це пряме порушення присяги військовими. У будь-якій країні участь ЗС була б під забороною.

Нагадаємо, раніше депутатка від партії "Слуга народу" обурилася боротьбою з комунізмом і декомунізацією, на її думку, це маразм.