Затори в Києві: через погоду рух на дорогах ускладнено (карта)

пробки, київ, погода
Фото: theworldnews.net

Влада міста просить жителів за можливості залишатися вдома на період ускладнення погодних умов.

Через різке погіршення погоди в Києві ввечері зʼявилися затори.

Щільний рух транспорту спостерігається в центрі Києва. Затори утворилися на бульварі Тараса Шевченка, проспекті Перемоги, вулицях Жилянській, Січових Стрільців, Мечникова, Великій Васильківській, Володимирській, Михайлівській і Хрещатику.

Важка ситуація на Набережному шосе, вулицях Набережно-Рибальській, Набережно-Хрещатицькій, Олександра Довженка, Олени Теліги, Борщагівській, Лавській, проспекі Валерія Лобановського, бульварах Дружби Народів та Лесі Українки.

пробки, київ, погода, дтп

На лівому березі столиці спостерігається щільний рух на Харківському шосе, Дніпровській набережній і проспекті Миколи Бажана. Крім того, утворився затор на Броварському проспекті в сторону лівобережної частини столиці.

пробки, київ, погода, дтп

З 17:00 пʼятниці через погіршення погоди вʼїзд великогабаритного транспорту тимчасово обмежений. У КМДА зазначили, що в столиці через снігопад утворилася на дорогах ожеледиця. Великогабаритний транспорт буде запускатися в місто залежно від погоди і ситуації на дорогах.

Нагадаємо: сьогодні в Укравтодорі заявили, що в Україні через погіршення погоди можливе порушення руху транспорту на деяких ділянках доріг і вулиць. В Укравтодорі порадили планувати свої поїздки з урахуванням прогнозів синоптиків, бути максимально уважними за кермом і за можливості залишатися вдома.