На півдні України оголошені збори територіальної оборони ЗСУ

ВСУ, вчення, збори, південь, Крим,
Фото: facebook.com/UkrainianLandForces | Військовослужбовець ЗСУ

Особлива увага буде приділена підготовці військовослужбовців до захисту адміністративного кордону з Кримом.

В окремих південних областях України проводяться збори підрозділів територіальної оборони.

Про це у вівторок, 6 квітня, повідомила в соцмережі Facebook прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

За інформацією відомства, мета зборів — вдосконалення навичок штабів і командирів з управління підрозділами, а також підвищення індивідуальних навичок військовослужбовців.

У прес-службі уточнили, що збори проводяться для підготовки підрозділів до захисту державного кордону й оборони об'єктів:

  • з охорони та захисту адміністративного кордону з АР Крим, прикриття десантно-доступних ділянок узбережжя;
  • виконання завдань з контролю населених пунктів, охорону органів держвлади, посилення охорони критичних об'єктів, мостів, несення служби на блокпостах, контролю населених пунктів із виконанням завдань комендантської години;
  • з боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора.
Повідомлення прес-служби Сухопутних військ ЗСУ

Раніше стало відомо, що Росія перекидає в окупований Крим псковських десантників. Група розвідувачів Conflict Intelligence Team із Росії змогла встановити маршрут руху псковських десантників з їхнього місця розташування.

Представник Державного департаменту Нед Прайс повідомив, що США вимагали від Російської Федерації пояснити ситуацію з провокацією у вигляді пересування російських військ до кордону з Україною. Представник Держдепу підкреслив, що Вашингтону не подобаються спроби Москви залякати Київ.

Разом із тим, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков стверджує, що Росія не є загрозою ні для однієї країни світу, враховуючи Україну, проте уважно ставиться до своєї безпеки.

Фокус повідомляв про те, що проведення очних засідань Тристоронньої контактної групи в Мінську більше неможливе. Про це заявив віце-прем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. За його словами, у Києва немає довіри до Білорусі, що знаходиться під впливом РФ.