Боротьба з "короною": головний санлікар Херсонщини запропонував посипати приїжджих хлоркою

Херсон, санітарний лікар, Юрій Ромаскевич,
Юрій Ромаскевич

Чиновник поскаржився, що в область приїжджає багато людей із сусідніх областей і вони нібито заражають місцевих жителів.

Головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич заявив, що сплеск захворюваності на коронавірус у регіоні пов'язаний у тому числі з масовим приїздом людей з Миколаївської області.

"Протягом останніх годин стрімко погіршується епідемічна ситуація із захворюваністю на COVID-19. Зростає число інфікованих, хворіють діти, хворіють вагітні, зростає рівень госпіталізації, зростає смертність. Причин такої ситуації багато — це і циркуляція нових більш заразних штамів, міграція населення (останні 2 тижні весь Миколаїв у наших ТРЦ і розважальних закладах)", — написав він.

Повідомлення Юрія Ромаскевич

Як профілактичний захід головний санітарний лікар Херсонської області пропонує чи то жартома, чи то всерйоз посипати приїжджих хлоркою.

У коментарях під повідомленням користувач Вʼячеслав Гусаков запитав у чиновника, що робити з миколаївцями.

"Санітарний відстріл не схвалюється кримінальним кодексом. Є інші варіанти?", — пише чоловік.

На що Юрій Ромаскевич відповів: "Можемо хлоркою посипати на в'їзді".

Ромаскевич, санлікар, миколаївці, хлорка,
Коментарі під постом Ромаскевича

Нагадаємо, що мер Херсона Ігор Колихаєв і голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир взяли участь у закритій вечірці, присвяченій Дню театру. Причому ні представники влади, ні інші гості не дотримувалися маскового режиму.

Станом на середу, 7 квітня в Херсонській області зафіксовано 294 нових випадки захворювання коронавірусною інфекцією.

Згідно з даними сайту Worldometers.info, за 6 квітня число нових зареєстрованих випадків коронавірусу в Україні становило 13 276, що стало першим результатом у Європі.