У Херсонській області посилюють карантинні обмеження

коронавірус, херсон, карантин, транспорт, covid-19
Фото: kherson.net.ua

Херсонська область — єдиний регіон, який знаходиться в "жовтій" зоні.

Влада Херсонської області ухвалила рішення про введення жорстких карантинних обмежень. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, із 9 квітня впроваджуються такі заборони:

  • робота кафе та ресторанів (дозволено працювати на доставку і "на виніс");
  • робота ТРЦ та інших непродовольчих магазинів;
  • проведення культурних масових заходів;
  • робота спортзалів і фітнес-центрів;
  • робота непродовольчих ринків;
  • робота дитячих садків;
  • перевезення пасажирів громадським транспортом із заповненням більше 50%.

Зазначимо, Херсонська область — єдиний регіон, який знаходиться в "жовтій" зоні.

МОЗ, коронавірус, covid-19, карантинні зони

Нагадаємо, станом на ранок 8 квітня, за минулу добу кількість нових підтверджених випадків коронавірусу в Україні склала 19 419. У Херсонській області — 474.

Нагадаємо, Денис Шмигаль під час прес-конференції, присвяченій року його роботи на посаді прем'єр-міністра, 5 березня заявив, що в Україні почалася третя хвиля коронавірусу. "Ми щодня бачимо збільшення кількості хворих. На жаль, змушений констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це статистика. Її не можна приховати або інтерпретувати інакше", — сказав Шмигаль.

МОЗ вважає, що до кінця поточного року вакцину від коронавірусу отримає 70% дорослого населення України. Президент Володимир Зеленський 4 квітня надав чинності рішенню РНБО про створення Національного плану вакцинації проти коронавірусу, за яким повинні вакцинувати більшість дорослого населення країни не пізніше грудня 2021 року. Кабінет міністрів повинен у семиденний термін підготувати і затвердити план вакцинації. МОЗ доручено в максимально стислі терміни доставити достатню кількість доз вакцин у країну та провести роз'яснювальну роботу з приводу вакцинації серед населення.