Локдаун у Львові: водії виганяють пасажирів, побачивши поліцейських (відео)

Львів, поліція
Фото: Скріншот | Поліція контролює дотримання карантину на транспорті Львова

Пасажирам, які стоять, доводиться залишати автобуси за сотні метрів від зупинок. І добре, якщо неподалік від місця призначення.

Під час локдауну у Львові перевізники не дотримуються обмеження та виганяють людей із салонів, як тільки помічають поліцейські патрулі. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив глава громадської організації "За якісний транспорт" Святослав Товстіга.

За слова автора, він був змушений заздалегідь вийти з автобуса на вимогу водія. У таку ж ситуацію ризикують потрапити всі пасажири, які наважуються їхати стоячи.

"Водії автобусів перед зупинками, коли бачать поліцію, то зупиняються (у метрах 200, щоб поліція не встигла добігти і зафіксувати) і виганяють пасажирів, які стоять. Кращої агітації за пересаджування на особистий приватний транспорт у Львові ще не було", — підкреслив Святослав Товстіга.

У коментарях один із користувачів поділився, що водій попередив його про необхідність вийти, якщо поліцейські з'являться на горизонті.

Варто зазначити, що посилений карантин у Львові продовжили до 19 квітня. Таке рішення напередодні ухвалила міська комісія з надзвичайних ситуацій.

З 30 березня у Львові ввели транспортні обмеження і скасували будь-які пільги на проїзд. Громадський транспорт зараз офіційно діє в режимі спецперевозок. Як пояснив перший заступник міського голови — в автобусах і маршрутках можуть їздити тільки ті люди, які продовжують працювати в умовах карантину. Йдеться про медиків та працівників підприємств, критично важливих для життєдіяльності міста.

Тим часом у Києві ввели спецпропуски на громадський транспорт. З 5 квітня поліція стежить, щоб люди без документів не проходили на станції метро і не сідали в автобуси. КМДА видала 500 тисяч перепусток у відповідь на заявки 8 тисяч підприємств, однак не змогли забезпечити всіх охочих.