Закарпаття повернулося до показників "помаранчевої" зони, — ОДА

закарпаття, коронавірус, лікарі, covid-19, закарпатська область
Фото: Суспільне

Місцева влада просить жителів регіону "бути відповідальними одне перед одним", щоб показники не погіршилися.

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков заявив, що регіон досяг показників "помаранчевої" зони карантину. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні перший день, коли за контрольними показниками епідемічної ситуації наша область вийшла на рівень "помаранчевої зони", — стверджує Полосков.

Так, за його словами, завантаженість ліжок, забезпечених подачею кисню — 44.4%. Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими і підозрілими випадками COVID-19 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення — 60 осіб. Завантаженість ліжок для пацієнтів з COVID-19 — 57%.

"Для того, щоб державна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про виведення Закарпаття з "червоної" зони, потрібно тримати ці показники не менше пʼяти днів і далі бути максимально відповідальними одне перед одним", — сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що станом на ранок 8 квітня за минулу добу число нових підтверджених випадків коронавірусу в Україні становило 19 419. У Херсонській області325.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль під час пресконференції, присвяченій року його роботи на посаді премʼєр-міністра, 5 березня заявив, що в Україні почалася третя хвиля коронавірусу. "Ми щодня бачимо збільшення кількості хворих. На жаль, змушений констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це статистика. Її не можна приховати або інтерпретувати інакше", — сказав Шмигаль.

МОЗ вважає, що до кінця поточного року вакцину від коронавірусу отримає 70% дорослого населення України. Президент Володимир Зеленський 4 квітня ввів у дію рішення РНБО про створення Національного плану вакцинації проти коронавірусу, за яким повинні вакцинувати більшість дорослого населення країни не пізніше грудня 2021 року. Кабінет міністрів повинен за семиденний термін підготувати і затвердити план вакцинації. МОЗ доручено за максимально стислі терміни доставити достатню кількість доз вакцин у країну і провести розʼяснювальну роботу з приводу вакцинації серед населення.