Артилеристи провели стрільбу з "гіацинтів" у рамках підготовки до навчань НАТО (фото)

вчення, підготовка до натовських навчань
Фото: "Армія Інформ" | Батарея 2А36 "Гіацинт-Б"

Для навчань у Німеччині весь особовий склад отримає щеплення від коронавірусу, а перед від'їздом здасть ПЦР-тест.

На території міжвидового центру підготовки підрозділів у Київській області проходить підготовка артилеристів бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання проходять у рамках підготовки до міжнародних навчань Dynamic Front, у яких беруть участь 27 країн, у тому числі Канада, США, Великобританія, Україна і Грузія. Вони проходять на території Німеччини.

підготовка артбатареі 2А36 гіацинт
2А36 "Гіацинт-Б"
Фото: "Армія Інформ"

Повідомляється, що для відточування всіх навичок бійці проходять навчання щодня з ранку до 16 вечора. Незважаючи на вік "гіацинтів", техніка, підкреслюють у виданні, надійна. Вона не раз застосовувалася в боях на Донбасі. Плюс до цього артилерія проходить техобслуговування паралельно з навчаннями.

Зазначається, що для участі в навчаннях військові проходять вакцинацію від коронавірусу. Перед вильотом усі учасники будуть здавати ПЦР-тести на COVID-19.

"Особовий склад батареї має високі показники в бойовій підготовці, усі нормативи виконують на оцінки "добре" і "відмінно", — розповідає про хід навчань заступник командира дивізіону морально-психологічного забезпечення лейтенант Сергій Болохівський.

вчення ЗСУ
2А36 "Гіацинт-Б"

2А36 "Гіацинт-Б" — радянська буксирувана артилерійська гармата 152-мм калібру. Застосовується для знищення живої сили противника, бойової техніки і вогневих засобів. На озброєнні України перебуває до 300 одиниць.

Нагадаємо, що військові на Донбасі вчилися вражати повітряні цілі зенітками ЗУ-23-2. Також у районі адмінкордону з окупованим Кримом ЗСУ проводили навчання із залученням гелікоптерів. Там же проходять збори територіальної оборони ЗСУ.