"Укроборонпром" у I кварталі виробив товарів на 7 млрд гривень (інфографіка)

виробництво держпідприємств, звіт Укроборонпрому
Фото: Укроборонпром

Три з п'яти сфер демонструють більше ніж 25% приріст за обсягом виробництва, порівняно з таким самим періодом 2020 року.

Державний концерн "Укробронпром" за перший квартал 2021 року виробив товарів, робіт і послуг на 7 млрд гривень, що на 5,1% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

Найбільше коштів використали на сферу авіабудівництва та авіаремонту — 3,2 млрд гривень. Виробництво високоточного озброєння і боєприпасів у грошовому обсязі склали 1, 4 млрд гривень. Трохи менше, 1,3 млрд використали бронетанкові підприємства.

виробництво підприємств ВПК
Фото: Укроборонпром

Товарів на 600 млн гривень виробили підприємства з виробництва радіолокаторів, радіозв'язку і спецприйомів. На 300 млн гривень виробили товарів, робіт і послуг суднобудівні та судноремонтні підприємства.

Також порівняно з I кварталом 2020 на 55% зросла кількість експортно-імпортних операцій.

обсяги ВПК України
Фото: Укроборонпром

Найбільше зростання продемонстрували авіабудівництво та авіаремонт (28%), радіолокація (28%), і виготовлення високоточної зброї та боєприпасів (25%).

Нагадаємо, 5 квітня Київський бронетанковий завод передав партію танків Т-72 у ЗСУ. Двома місяцями раніше Київський бронетанковий завод також передав ЗСУ партію модернізованих танків Т-72

Також зазначимо, що 1 квітня у строю Військово-повітряних сил повернувся з ремонту МіГ-29УБ.