"Сподіваюся, всередині порожньо": у Києві на балконі помітили давньоєгипетський саркофаг (фото)

Київ, балкон, скульптура, саркофаг
Фото: dtp.kiev.ua | Саркофаг на балконі

Незвичну скульптуру помітили в одній зі столичних багатоповерхівок.

В одній з київських багатоповерхівок спостережні жителі побачили на балконі скульптуру, що зовні нагадує давньоєгипетський саркофаг.

Знімком поділилася у соціальній мережі Facebook спільнота dtp.kiev.ua.

На кадрах видно фігуру в зріст людини, схожу на відомі всім за підручниками історії саркофаги зі Стародавнього Єгипту.

"Саркофаг із скульптурою давньоєгипетського бога на балконі? Таку знахідку днями побачив на балконі однієї з багатоповерхівок киянин. Здивовані? Ми також", — йдеться у повідомленні.

Київ, балкон, скульптура, саркофаг
саркофаг

Користувачі в коментарях висловлюють різні припущення і здогадки.

"Сподіваюся, всередині порожньо... Мумія завдає удару у відповідь. Коли пандемія, а в Єгипет хочеться. Захі Хавасс (відомий єгипетський археолог і історик Стародавнього Єгипту. — Ред.) цього ще не бачив", — пишуть люди.

балкон, саркофаг, кияни, коментарі
Коментарі користувачів

Інші коментатори змагаються у потішних припущеннях.

"Та то просто до когось теща приїхала в гості і вийшла на балкон повітрям подихати. Деякі люблять спати стоячи! Може теж втік від коронавірусу. Замовляв брелок на алі-експресі. Це сувенір з Єгипту хтось привіз, які проблеми? Археолог взяв роботу додому", — веселяться користувачі.

Київ, саркофаг, жарти
Жартівливі коментарі під повідомленням

Напередодні в Каїрі відбувся грандіозний парад фараонів — містом у спеціальних капсулах провезли 22 давньоєгипетські мумії фараонів у новий музей. Вулицями міста у спеціальних капсулах пронесли останки 18 правителів і чотирьох правительок періоду Нового царства — епохи найвищого розквіту давньоєгипетської державності.

Раніше киянам повідомили про нові норми, згідно з якими тепер оформляти свою частину фасаду будівлі буде занадто дорого, через збільшення штрафів, передбачених за такі дії. Під санкції потраплять "хаотично" прибудовані та утеплені балкони, а також охолоджувачі від кондиціонерів.

Також ми писали, що 73-річна киянка, прибираючи на балконі своєї квартири в будинку на вулиці Мілютенка, виявила цілий склад боєприпасів.