"Укрзалізниця" відновлює продаж квитків на Прикарпатті

поїзд, укрзалізниця, потяги, залізниця, івано-франківська область
Фото: Укрзализныця

Висадка і посадка на станціях регіону, за словами чиновників, буде дозволена з завтрашнього дня.

Компанія-перевізник "Укрзалізниця" з 10 квітня відновлює продаж квитків в Івано-Франківську область. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Повідомляється, що відновлення продажу квитків пов'язане з виходом регіону з "червоної" зони і переходом у "жовту".

Крім того, каже міністр, висадку і посадку на станціях Івано-Франківської області також дозволять.

Криклій нагадав, що у "червоній" зоні для поїздів далекого прямування все ще залишаються Чернівецька, Житомирська та Закарпатська області.

"Втім, позитивна динаміка на Закарпатті дозволяє очікувати вихід з "червоної" зони у найближчі дні", — повідомив міністр.

Нагадаємо, за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 10 квітня Івано-Франківська область виходить з "червоної" зони карантину. При цьому, замість Прикарпаття, у "червону" зону увійде Харківська область.

Зазначимо, залізничники разом з правоохоронцями проводять рейди у пошуках порушників карантину. 6 квітня інспектори перевірили такі рейсові потяги: №142 Бахмут — Львів, №724 Київ — Харків, а також експрес №831 Бориспіль — Київ.

Поліцейські зробили усні попередження більше 20 пасажирам з неправильно надягнутими масками і склали лише один протокол про адміністративне правопорушення проти громадянина, який зовсім відмовився надягати засіб захисту на вокзалі.

До цього "Укрзалізниця" розповіла про роботу поїздів в Києві під час локдауну. Компанія не планує обмежувати посадку або висадку пасажирів доти, поки не отримає спеціальне розпорядження від комісії з ТЕБ і НС, але водночас посилила заходи безпеки. Зокрема, після введення локдауну в Києві співробітники почали частіше проводити санітарну обробку вагонів.