У Закарпатській області скасували обмеження "червоної" зони

коронавірус, закарпаття, червона, зона, лікарня, фото
Фото: Суспiльне | центральна міська лікарня Ужгорода

З 11 квітня в регіоні діятимуть заходи, відповідні до "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

На позачерговому засіданні 10 квітня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасувала "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

З 0:00 11 квітня на території регіону почнуть діяти обмежувальні заходи, які передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

Про те, що таке рішення можливо, напередодні повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. "Наступна на черзі, сподіваюся, Закарпатська область, яка може вийти з "червоного" рівня епідемічної небезпеки вже найближчими днями", — заявив він.

Станом на 10 квітня, в Закарпатській області було зареєстровано 57 436 випадків захворювання на COVID-19, з них 225 — за останню добу. Померли в області 1429 чоловік (16 за добу), одужали за минулу добу 569 осіб.

В області швидше за інши регіони знижується заповненість ковідних ліжок. Питомий показник госпіталізацій — один з найнижчих (1017 чоловік на 1 млн населення).

закарпаття, приріст, хворі, коронавірус, діаграма
Щоденний приріст в Закарпатській області числа осіб, які продовжують хворіти на коронавірус

Таким чином, з 11 квітня "жовтими" будуть вже три області: Херсонська (вона не змінювала "колір" з моменту введення адаптивного карантину на початку цього року), Івано-Франківська (з 10 квітня) і Закарпатська.

Нагадаємо, 10 квітня Івано-Франківська область вийшла з "червоної" зони карантину. Замість неї в цю зону потрапила Харківська область. Зараз "червона" зона епідограніченій діє в 11 регіонах, а з 11 квітня буде в 12 регіонах.

Ще наприкінці березня Харківська область скаржилася на величезну кількість госпіталізацій. Хворих на коронавірус стали відвозити з Харкова в інше місто — в Лозову.