Кількість госпіталізацій хворих коронавірусом скорочується, — Степанов

МОЗ, Степанов, коронавірус, госпіталізації
Фото: УНІАН | Максим Степанов

За словами керівника МОЗ, стабілізація ситуації спостерігається в усіх регіонах України.

Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в Україні стабілізується, число госпіталізацій заражених скорочується.

Як інформує Інтерфакс-Україна, про це на брифінгу у вівторок, 13 квітня повідомив глава МОЗ України Максим Степанов.

"Ми вийшли на пік захворюваності третьої хвилі, зараз ситуація почала стабілізуватися. Ми бачимо це по всіх регіонах. Кількість госпіталізацій на минулому тижні скоротилася на 2 тисячі порівняно з попереднім тижнем. Також стабілізувався кількість викликів "швидкої", — зазначив міністр.

Разом з тим, Степанов закликав співробітників Національної поліції, органів місцевого самоврядування та Держпродпотребслужби України забезпечити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреїсус заявив, що число заражень коронавірусом зростає сім тижнів поспіль, а кількість смертей збільшується чотири тижні поспіль. Значне зростання захворювання на COVID-19 спостерігається у декількох країнах Азії і Близького Сходу.

Згідно з новим дослідженням, британський штам коронавірусу не збільшує серйозність течії COVID-19 порівняно з іншими штамами. Дослідники з'ясували, що штам B117 не пов'язаний з більшою смертністю або серйознішими наслідками.

Фокус повідомляв, що станом на ранок 13 квітня в Україні за добу зареєстрували 11 680 нових випадків захворювання COVID-19.

Всього за весь час пандемії в Україні:

  • захворіли — 1872785 осіб;
  • одужали — 1430234 особи;
  • летальних випадків — 37 758;
  • провели ПЛР-тестів — 8716400.