На озброєння та інфраструктуру Збройних сил виділено понад 30 млрд грн

озброєння для ЗСУ, закупівля озброєння для армії
Фото: Укроборонпром

Весь бюджет армії становить 116,3 млрд гривень, з яких 22,7 млрд піде на інвестиції у військову техніку, а понад 7 млрд на військові бази та їх капремонт.

У Збройних силах повідомили, що з усього бюджету Міноборони більше 30 млрд гривень виділені для розвитку ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба ЗС України.

Весь бюджет армії (116,3 млрд) поділений на кілька пунктів, найбільший з них — витрати на персонал (зарплати, речове та продовольче забезпечення), на ці потреби піде 72,4 млрд гривень. Після забезпечення, найбільшу кількість коштів виділять на розвиток Збройних сил:

  • 22,7 млрд гривень піде на інвестиції в озброєння та військову техніку. зокрема на розробку, модернізацію та капремонт і зразків озброєння, зв'язку та інформаційних систем;
  • 7,4 млрд гривень піде на інвестиції в інфраструктуру: будівництво військових баз, капітального ремонту військових об'єктів і полігонів для навчання.

У відомстві зазначають, що завдяки збільшенню фінансування, останніми роками вдається інвестувати у переоснащення армії.

Нагадаємо, "Укробронпром" відрапортував про підсумки роботи у першому кварталі 2021 року. Раніше ряд бронетанкових заводів передали партії відремонтованих та модернізованих танків. Львівський бронетанковий завод передав до ЗСУ 5 танків Т-64 і Т-72. Також Київський бронетанковий передав ЗСУ партію Т-72.

Зазначимо, що в Україні розробляють армійський бронеавтомобіль "Козак-7" для ЗСУ.