Двом — по 1,5 місяці. Кличко показав, як лікують дітей у коронавірусній лікарні (відео)

коронавірус, діти, київ, лікарня, фото
Фото: КГГА

В одній з лікарень зараз лікується 41 дитина, двоє з них — 1,5-місячні немовлята.

Мер Києва Віталій Кличко відвідав міську дитячу інфекційну лікарню, де лікують від коронавірусу. Під час онлайн-брифінгу він підтвердив свої слова, що останнім часом перебіг хвороби у дітей став складнішим. У стаціонарах збільшилася кількість дітей, які потребують кисневої підтримки.

На сьогодні в інфекційці знаходиться 41 дитина, зокрема двоє дітей, яким по 1,5 місяці. П'ятеро дітей перебувають на кисневій підтримці. Одна дитина — в реанімації.

"Медики зазначають, що в першу хвилю захворюваності до лікарні потрапляли переважно підлітки, а тепер більшість пацієнтів — дошкільнята. Зі складнішим перебігом хвороби та з її наслідками", — зазначив Кличко.

З початку року в міській дитячій інфекційній лікарні допомогу отримали близько 300 дітей.

коронавірус, лікарні, дитяча, кличко, фото

Нагадаємо, міська Комісія з надзвичайних ситуацій 14 квітня продовжила локдаун в Києві до 30 квітня. За словами Кличка, епідемічна ситуація не поліпшується, тому міська влада прийняла рішення залишити суворі обмеження ще на два тижні. "У нас немає вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше", — підкреслив мер.

Раніше повідомлялося, що локдаун в Києві планують продовжити до 10 травня. Такі розпорядження вже нібито готували в КМДА.