У Запорізькій області свині розрили кладовище і тероризують село (відео)

свині, запорізька область, село, цвинтар
Фото: Скриншот

Кабани, як стверджують місцеві жителі, виявилися домашніми. Господар худоби випускає їх на вулицю, щоб не годувати.

У селі Шелюги Запорізької області місцеві жителі скаржаться, що свині розрили місцеве кладовище і городи. Відеоролик зʼявився у спільноті "Akimovka Online" у Facebook.

"З приходом весни в селі Шелюги, неабиякою проблемою стало те, що дикі свині перерили весь цвинтар, який розташований в кінці вулиці Прилиманній, а також промишляють у людей на городах. Місцеві жителі дуже часто скаржаться, але нічого вдіяти не можуть", — пише Дмитро Савченко.

ТСН повідомляє, що кабани виявилися домашніми. Свиней випускає місцевий житель, щоб їх не годувати. Крім того, жителі села Шелюги скаржаться, що чоловік залякав односельчан, щоб ті не ходили скаржитися на свиней.

Нагадаємо, на Буковині стався спалах африканської свинячої чуми, в результаті якої всього за одну ніч померли 440 голів тварин. Спалах стався в одному з приватних фермерських господарств села Котелеве. Серед померлих тварин як молодняк, так і свиноматки.

14 квітня була проведена комісія, яку очолював заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк. На ній прийняли рішення знищити 21 тисячу голів свиней. Після цього тварин повинні утилізувати. Крім цього, в трикілометровій зоні навколо села ввели карантин, а зона радіусом 10 км тепер знаходиться під наглядом фахівців.