В Одесі силовики прийшли з обшуками в суд, де розглядають справу Стерненка

Сергій Стерненко
Фото: Радіо Свобода | Сергій Стерненко в залі суду

Детективи розслідують справу про правопорушення з боку одеських суддів, поки Сергій Стерненко оскаржує вирок за викрадення.

16 квітня правоохоронці прийшли з обшуками в Одеський апеляційний суд у той момент, коли там розглядають справу Сергія Стерненка. Про це повідомляє кореспондент телеграм-каналу "PavlovskyNews" з місця подій.

За даними ЗМІ, обшуки проводять співробітники СБУ, НАБУ і спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Силовики повідомили, що операція проводиться в рамках кримінального провадження, у якому суддів підозрюють у неправомірних діях, вони не стали розповідати подробиці, посилаючись на таємницю слідства.

"Наш журналіст не помітив, де саме працюють силовики з обшуків, оскільки в будівлі теж багато правоохоронців", — зазначає джерело.

Одеський апеляційний суд
Обшук в Одеському апеляційному суді
Фото: PavlovskyNews

У той же час у залі на першому поверсі будівлі проходить судове засідання за участю Сергія Стерненка, який намагається оскаржити вирок за викрадення та катування людини. На одному з фото можна помітити, що обвинувачений сидить у залі суду поруч з юристом.

справа Стерненко
Сергій Стерненко в Одеському апеляційному суді
Фото: PavlovskyNews

Раніше пресслужба Одеського апеляційного суду повідомила, що 30 березня до них на розгляд надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Сергія Стерненка і Руслана Демчука у викраденні Сергія Щербича, депутата Комінтернівської районної ради. Свої скарги на вирок Приморського суду Одеси подав сам обвинувачений, його адвокат Андрій Писаренко, і заступник Одеської обласної прокуратури. Справу розглядають судді Альбіна Кадегроб, Руслан Котелевський і Вадим Прібилов.

Нещодавно стало відомо, що Одеський апеляційний суд змінив запобіжний захід для Сергія Стерненка і Руслана Демчука на цілодобовий домашній арешт. Крім того, підсудним дозволили вийти з грат у залі суду.

23 лютого Приморський районний суд Одеси визнав Стерненка і Демчука винними у викраденні людини, їх засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі і конфіскації половини майна.