У Києві на поштовій скриньці в під'їзді будинку знайшли два артилерійські снаряди

Київ, ДСНС, снаряди, міни, вибухотехніки
Фото: mk.ru | Снаряд часів Другої світової війни (ілюстративне фото)

В іншому районі столиці того ж дня виявили артснаряд та мінометну міну.

У Києві, в під'їзді житлового будинку на поштовій скриньці виявили два артилерійські снаряди часів Другої світової війни.

Як повідомляє в понеділок, 19 квітня прес-служба столичного ДСНС, знайшли вибухонебезпечні предмети в будинку на вулиці Курчатова, 13 (Деснянський район Києва).

Уточнюється, що піротехніки виявили снаряди Д-122 мм і Д-76 мм.

Також артилерійський снаряд Д-122 мм і мінометну міну Д-50 мм виявили на вулиці Бориспільській (Дарницький район столиці).

Всі виявлені боєприпаси вилучені та знешкоджені на полігоні.

У ДСНС інформують, що з початку поточного року в Києві вже вилучено та знешкоджено 73 вибухонебезпечних предметів часів ВСВ.

Нагадаємо, у минулому році в Одеській області вибухнув снаряд часів Другої світової війни на території приватного господарства в Біляївському районі, в результаті чого загинув чоловік.

У грудні 2019 року в Одеській області на території школи знайшли майже 350 снарядів Другої світової війни. Вибухонебезпечні предмети були вилучені та знищені шляхом підриву на полігоні.

У серпні того ж року на території Кремля в Москві знайшли нерозірвану авіабомбу часів Другої світової війни. Небезпечну знахідку виявили під час робіт зі зміцнення грунту.