У Черкасах підлітка госпіталізували після тренування в тирі (відео)

Черкаси, тир, стрільба, тренер, госпіталізація, дитина
Інцидент у Черкасах

Дитина отримала вогнепальне поранення в голову і наразі підключена до апарату ШВЛ. А тренера гімназії, який ненадовго вийшов з приміщення, відсторонили від занять.

У понеділок, 19 квітня, 14-річна дитина отримала вогнепальне поранення в голову під час стрільбищ у шкільному тирі в Черкасах.

Про це повідомляє "ТСН".

У місцеву лікарню в критичному стані госпіталізували 14-річну дитину, яка отримала вогнепальне поранення в голову. Наразі дитина підключена до апарату ШВЛ, за її життя борються лікарі.

За даними ЗМІ, у понеділок, 19 квітня, учень 9-класу прийшов на тренування в тир, який облаштований у гімназії №9. На момент, коли підлітка виявили пораненим у голову, у тирі він був сам.

Тренера від спортивної школи №2, яка орендувала тир у гімназії, уже відсторонили від занять. Усі обставини НП з'ясовують слідчі.

У Черкасах дитина важко поранилася під час занять у тирі

Раніше ми розповідали про скандал у школі під Києвом, де старшокласники кинули школяра головою на підлогу на очах учителя фізкультури.

А в Конотопі вчитель креслення місцевої школи №5 силою вивів ученицю з класу за те, що вона "зривала урок" і не реагувала на зауваження.