У Києві підлітки влаштували "курилку" прямо у вагоні метро (відео)

Київ, метро, вагон, підлітки, куріння,
Фото: hromadske | У вагоні київського метрополітену

Молоді люди курили в порожньому вагоні столичної підземки під час його руху.

У київському метрополітені хлопець з дівчиною курили у вагоні під час руху складу.

Відеоролик з інцидентом оприлюднив Telegram-канал "Київ Оперативний".

На кадрах видно, як підлітки курять у вагоні метрополітену, який, судячи зі звуків, знаходиться в русі. Варто зазначити, що у вагоні, крім молодих людей, нікого немає.

"Чому нормальні люди не можуть потрапити в метро, а ці курилку влаштовують?" — сказано в описі до відео.

Інцидент у київському метро

Нагадаємо, через погіршення епідеміологічної ситуації в Києві весь громадський транспорт, наземний і метро працює за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто, перевозити можна буде виключно співробітників підприємств критичної інфраструктури.

За словами заступника київського мера Володимира Бондаренка, обмеження в київському метро залежитимуть від кількості пасажирів.

"Можливі обмеження щодо входу на станції метрополітену, щоб уникнути масового скупчення людей як у вестибюлях, так і на станціях. Якщо кількість людей буде занадто великою — у ранкові або вечірні години частина дверей у вестибюлі станцій закриватиметься", — розповів він.

Також ми розповідали, що в київському метрополітені з'явилася карта перших побачень, на якій показані найпопулярніші місця для романтичних побачень. Дослідники з'ясували, що найпопулярнішим місцем для зустрічей у закоханих у Києві є Поділ.