Бліндажі та вогневі рубежі: ЗСУ "окопуються" в районі окупованого Криму (фото)

позиції ЗСУ поруч з Кримом, позиції армії
Фото: Вартові півдня України / Ніна Фіткаленко | Позиції військових

Військові споруджують бліндажі, систему траншей між ними, а також створюють смугу загороджень мінно-вибухового характеру.

Інженерні підрозділи Збройних сил України будують фортифікаційні споруди і бойові позиції в напрямку Криму. Про це повідомляє прес-служба "Вартові півдня України".

Військові споруджують окопи й укриття для бойової техніки, створюється система траншей між бліндажами, а також споруджуються вогневі рубежі для посилення позицій.

бліндаж ЗСУ
Фото: Вартові півдня України / Ніна Фіткаленко

Крім цього інженерні підрозділи разом із саперами загону оперативного забезпечення будують мінно-вибухові та не вибухові огорожі позицій ЗСУ. Також проводяться роботи щодо маскування позицій та облаштування позицій української армії.

військові риють окопи, шанці поруч з Кримом
Фото: Вартові півдня України / Ніна Фіткаленко

До робіт залучена важка техніка, яка риє траншеї і прориває ходи.

Нагадаємо, Росія частково закрила польоти над Чорним морем та окупованим півостровом. Про причини обмеження польотів не повідомляється. На територію Криму Росія перекинула понад 50 літаків для навчань, зокрема Су-34 і Су-30СМ.

Раніше журналісти показали один із військових таборів, які Росія зробила в окупованій Керчі. На ньому зосереджено понад 1 000 одиниць військової техніки.

Фокус розбирався, як поводитися, якщо ви опинилися в зоні бойових дій.