СБУ попередила про можливе введення обмежень в Миколаївській області

СБУ
Фото: Управління СБ України в Миколаївській області | СБУ під час навчань в Миколаївській області

Правоохоронці перевіряють критично важливі об'єкти, побоюючись атаки ворожих диверсантів і терористів.

У рамках масштабних навчань у Миколаївській області Служба безпеки України може вводити суворі обмеження. Про це попередила прес-служба регіонального Управління відомства.

Крім спецслужби в навчаннях беруть участь Національна поліція, ЗСУ, Нацгвардія, прикордонники, ДСНС, Військова служба правопорядку та органи місцевого самоврядування. Вони перевіряють, наскільки об'єкти критичної інфраструктури захищені від терористичних атак. Йдеться про підприємства, військові бази та склади.

"В окремих випадках можливі тимчасові введення обмежувальних заходів. СБУ закликає жителів і гостей регіону з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Нагадуємо громадянам про необхідність бути пильними", — повідомило Управління СБУ Миколаївської області.

СБУ
Навчання СБУ в Очакові
Фото: Управління СБ України в Миколаївській області

21 квітня співробітники спецслужби провели в Очакові спеціальне тренування, під час якого зімітувати "атаку" декількох груп диверсантів. Умовні противники проникли на територію об'єктів і встановили "вибухові пристрої". СБУ перевірила, наскільки оперативно можуть працювати групи швидкого реагування на військових об'єктах.

Тренування пройшло в умовах, максимально наближених до реальних, з дотриманням прав і свобод громадян. Прес-служба закликала жителів Миколаївської області та гостей регіону повідомляти про всіх підозрілих осіб або дії.

Раніше СБУ попередила, що можуть ввести особливий режим у деяких районах через навчання. Масштабні навчання проводять не тільки в Миколаївській, але й інших областях України. Правоохоронці можуть обмежувати рух транспорту та пішоходів, перевіряти документи, оглядати автомобілі.

Повідомлялося, що СБУ проведе антитерористичні навчання в Харківській області. У деяких районах можливе обмеження пересування громадян, перевірка документів і транспортних засобів.