Вчилися відбивати атаку з моря: артилеристи ВМС України провели навчання (фото)

вчення в одеській області
Фото: Facebook / ВМС ЗС України

Метою навчань було налагодження роботи підрозділів, а також не дати висадитися на сушу умовного ворога з моря.

Артилеристи Військово-морських сил України провели навчання з прикриття узбережжя Одеської та Миколаївської областей. Про це повідомляє Командування ВМС у Facebook.

Окрема артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова провели тактико-спеціальні навчання. Бійці вчилися виконувати завдання з ведення бойових дій під час оборони морського узбережжя.

У процесі навчань бійці вдосконалили практичні навички з організації взаємодій, тренувалися діяти за сигналом, а також здійснювали марші у зазначені райони. Також військові відпрацьовували маневри, маскування позицій, а також спорудження запасних вогневих позицій.

вчення вмс
Фото: Facebook / ВМС ЗС України

Як зазначають в командуванні, подібні навчання дозволять налагодити взаємодію між підрозділом, а також бути готовими до військових операцій з боку моря.

вчення артилеристів
Гіацинт-Б
Фото: Facebook / ВМС ЗС України

На озброєння бригади знаходиться 2А36 "Гіацинт-Б", яка здатна вражати ціль на дистанції до 28,5 км. Вироблялася з 1975 по 1989 роки, на озброєнні України перебуває близько 200 таких гармат.

Нагадаємо, 21 квітня бійці мотопіхоти проводили тактичні навчання на півдні України. Раніше танкісти з Чернігівщини проводили навчання зі знищення ДРГ і контратак на ворогів. Зазначимо також, що 14 квітня бійці ЗСУ провели масштабні навчання біля адмінкордону з Кримом. Танкісти відбивали напад ворога, який намагався прорвати лінію оборони.

Військовий аналітик Фокусу Ігаль Левін написав, чому ЗСУ потрібно вчитися воювати, використовуючи батальйонно-тактичні групи.