У Дніпрі проходять випробування нового українського трамвая (фото)

Дніпро, Південмаш, трамвай, Татра-Південь, випробування,
Фото: facebook.com/dmrtransporty | Трамвай "Татра-Юг К1-Т306"

Низькопольні транспортні засоби виготовляють на заводі "Південмаш" для потреб Києва.

У Дніпрі випробовують новий низькопідлоговий трамвай "Татра-Юг К1-Т306" виробництва заводу "Південмашу".

Як повідомив у Facebook директор департаменту транспорту й транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, це один із двадцяти вагонів, які згодом їздитимуть по Києву.

Зазначається, що обладнання трамвая (електроніка, камери відеоспостереження та наповнення салону) українського виробництва.

Транспорт низькопідлоговий і здатний вмістити до 260 пасажирів, зокрема в трамваї 59 місць для сидіння. Крім того, в салоні є можливість зарядити смартфони.

За словами заступника гендиректора ТОВ "Татра-Юг" Володимира Романюхи, із зручностей можна назвати роздільні системи опалення та кондиціонування для водія і пасажирів, власне вагон під час руху практично безшумний.

Нагадаємо, в Харкові теж ведеться робота зі створення сучасного низькопідлогового трамвая. На маршрути в обласному центрі він повинен вийти вже в 2022 році, а вироблятимуть транспорт на базі "Екополісу "ХТЗ".

У грудні минулого року в Чернігові почалося виробництво трамвая на базі чеської моделі Татра Т3. Модель матиме три модифікації, від чеських трамваїв залишаться лише ходові візки.

Також повідомлялося, що жителям Росії пообіцяли безпілотний трамвай вже в 2022 році. Експерти скептично поставилися до подібних планів, заявивши, що подібний транспорт Росії не знадобиться ще років двадцять.