У Карпатах знайшли тіло киянина, який зник ще в лютому (фото)

карпати, Жид-Магура, Жид Магура, гори, зниклий турист
Фото: ДСНС

Чоловік із товаришем зникли під час хуртовини на горі Ґимба. Його товариша знайшли через добу

Рятувально-пошуковій загін знайшов тіло киянина, який зник на схилах гора Ґимба ще 13 лютого. Це сталося 27 квітня, о 16:00, повідомляють в ДСНС Закарпатської області.

Рятувальники повідомили, що тіло загиблого туриста було знайдене в ущелині біля струмка біля підніжжя гори Магура-Жида (або Жид Магура). Після того як це місце дослідять представники Нацполіції, тіло чоловіка транспортують в село Березняки і передадуть родичам.

карпати, Жид-Магура, Жид Магура, гори, зниклий турист
Ймовірне місце, де було знайдене тіло туриста
Фото: ГСЧС

До пошуків залучалися десять рятувальників і дві одиниці техніки гірських пошуково-рятувальних відділень Ужгорода та Мукачево.

Нагадаємо, турист із Києва зник 13 лютого. 40-річний чоловік вийшов на схили гори Ґимба разом із товаришем, щоб покататися на лижах. Того дня в горах була заметіль, туристи заблукали. Треба зазначити, що в той день в горах заблукали ще дві туристичні групи, які пізніше були знайдені.

Зв'язок із туристами з Києва був втрачений. Наступного дня другого лижника знайшли в задовільному стані. Він розповів, що вони, заблукавши, йшли з другом по лісу і перегукувались, приблизно о першій години ночі, він перестав чути голос товариша і бачити світло його ліхтарика, проте продовжував йти, думаючи, що той його наздожене. Однак цього так і не сталося.

Чоловіка, який зник, шукали майже місяць. 11 березня пошуки припинили і відновили 26 квітня. Залучили дрон і всюдихід, а також команду добровольців.

Нагадаємо, місцеві жителі та рятувальники неодноразово заявляли про те, що на схилах гори Ґимба легко загубитися. Її схили дуже схожі, і часто туристи, думаючи, що повертаються до села, навпаки, віддаляються від нього.

Також місцеві жителі згадують про підступну погоду — схили гори часто застилає туман, в якому дуже важко орієнтуватися.