У Києві знову доведеться платити за паркування автомобілів, — Кличко

Київ, авто, паркування, оплата, локдаун, Кличко
Фото: Информатор | Паркування авто в Києві

На період локдауну, починаючи з 5 квітня, плата за паркування автомобілів у столиці була скасована.

За паркування в Києві знову доведеться платити після того, як в столиці послабили карантинні обмеження.

Про це в середу, 28 квітня заявив на брифінгу Київський міський голова Віталій Кличко.

"Після ослаблення обмежень автовласники зможуть оплачувати паркування через додаток і не порушувати правила, залишаючи машину безкоштовно. А інспектори зможуть швидко і автоматично фіксувати виявлені порушення", — сказав столичний градоначальник.

За його словами, останнім часом в Києві спостерігається тенденція зменшення порушень водіями правил паркування.

"Розвитку культури паркування в столиці сприяло впровадження політики евакуації, спрямованої на безпеку і комфорт киян — як на дорогах, так і на тротуарах", — додав Кличко.

Відео з 15.20:

Брифінг київського мера Віталія Кличка

Нагадаємо, в Києві з 5 квітня було скасовано плату за паркування автомобілів. Це рішення, за словами столичного мера Віталія Кличка, стосувалося тільки майданчиків комунального підприємства "Київтранссервіс".

На думку колишнього радника мера Києва, голови громадської організації "Офіс трансформації" Максима Бахматова, проблему відсутності паркувальних місць в Києві можна вирішити за місяць, якщо залучити до цього бізнес.

Раніше Фокус розбирався у тому, де київським водіям залишати свій транспорт за умови гострого дефіциту вільних місць для паркування і чому така проблема виникла взагалі.