У Дніпрі з'єднали тунелі станцій "Вокзальна" і "Театральна" (фото)

будівництво метро в дніпрі, хід будівництва метро
Фото: Наше Місто

Роботи з будівництва станцій почалися ще у 2017 році, завершити їх і відкрити планують до 2024 року.

У Дніпрі сталася збійка тунелів між станціями "Вокзальна" та "Театральна". Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у Фейсбуці.

"Якщо пояснити простою людською мовою, то десь там, далеко під землею з'єднали два тунелі, які тягнули назустріч один одному", — пише мер.

За словами Філатова, в радянські часи про подію б написали всі партійні газети і телеканали, а республіканське керівництво особисто крутануло б ручку вибухової машинки. А в епоху постправди, хайпа і ненависті, ця подія нібито нікому не цікава.

будівництво метро в дніпрі, хід будівництва метро
Схема будівництва метро
Фото: скриншот

"Ми "збили" напередодні два тунелі. Переможного фото не буде. Бо у Сізіфа не було фотоапарата. Але від цього він все одно не відмовлявся далі котити свій камінь", — резюмував Філатов.

Зазначимо також, що Мінфін домовився з Європейським інвестиційним банком про продовження термінів здачі трьох нових станцій метро у Дніпрі до 2024 року. Станом на кінець березня обсяг виконаних робіт склав 30%. Про це повідомляла прес-служба Міністерства фінансів.

Нагадаємо, 23 лютого з'явилися рендери того, як можуть виглядати виходи з нових станцій підземки. Спорудження 3 станцій почалося у 2017 році. Його будівництво фінансує ЄБРР і ЄІБ, вартість проекту оцінюється у 224 млн євро.