"Підловила момент": в Ужгороді жінка вкрала пожертви на лікування дитини (відео)

Ужгород, крадіжка, пожертвування
Жінка, яка забрала ящик для пожертвувань в Ужгороді

Керівництво магазину швидко вичислило ймовірну злочинницю завдяки записам з камер спостереження.

Жінку звинуватили в крадіжці ящика для пожертвувань на лікування хворої дитини в одному з магазинів Ужгорода. Представник торговельної точки Борис Тернавський оприлюднив деталі і кадри інциденту в соціальній мережі Facebook.

Камера відеоспостереження зафіксувала, як покупниця забрала скриньку з прилавка, коли касир відволікся. Примітно, що вона зробила це на очах у своєї дитини. Завдяки записам керівництво магазину швидко встановила особу жінки — за інформацією Бориса Тернавського, зловмисницею є Аліна Дегтяр з Ужгорода.

"Ця особа має прекрасну дочку і сина, не бідна, проживає в мікрорайоні Боздош та хизується на фото новим телефоном, цинічно і холоднокровно викрадає ... ні, не товар, ящик з пожертвами хворому Павлику, якому на ліки збирають гроші всім Закарпаттям", — пише автор. — "Скринька була встановлена в полі зору касира, але наша героїня підловила момент".

Ужгород, крадіжка, пожертвування
Пост Бориса Тернавського у Фейсбуці про крадіжку в Ужгороді
Фото: Скриншот

Він додав, що з жінкою вже зв'язалися по телефону, і вона пообіцяла повернути нібито вкрадені гроші, а на наступний день перестала брати слухавку. Борис Тернавський вирішив звернутися в поліцію і написати заяву про крадіжку, надавши всі наявні докази.

Раніше стало відомо, що колишня секретарка Іллі Киви у 2019 році вкрала iPhone, але відбулася штрафом. Під час розслідування з'ясувалося, що Карина Дячун вкрала з магазину смартфон вартістю 4100 гривень, за це їй довелося заплатити 850 гривень штрафу і ще 628 гривень компенсації.

У Маріуполі чоловік відвернув лікарів, щоб його друзі вкрали вакцину від COVID-19 з Центру первинної медико-санітарної допомоги №2. Лікарі недорахувалися цілої коробки з дозами препарату, які призначалися для літніх жителів міста.

Писали також, що російські хакери почали вимагати в Apple 50 мільйонів доларів за вкрадені дані. Група REvil проникла в мережу компанії Quanta Computer Inc, яка є одним з найбільших постачальників американської корпорації.