До Києва приїхав репер Баста, який виступав у Криму після окупації, — Стерненко (відео)

Василь Вакуленко, Баста
Фото: Скриншот | Російський репер Василь Вакуленко (Баста)

Музиканта Василя Вакуленко виключили зі списку заборонених осіб у 2020 році, незважаючи на підтримку окупації півострова.

Російський репер Баста приїхав до Києва і відвідав расторан на Хрещатику. Про це колишній лідер одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Прямо зараз в Києві на Хрещатику в ресторані Мокко сидить громадянин РФ Василь Вакуленко, він же Баста, — написав блогер. — "Басту пустили в країну незважаючи на те, що він раніше відвідував окупований Крим і брав участь в заходах, які пропагують його окупацію".

Важливо
Моргенштерн і Basta їдуть до України! Чому в Україні такий популярний російський реп

Очевидці дійсно зняли людину, схожу на Басту, в ресторані "Мокко". Як зазначив Стерненко, про місцезнаходження репера йому повідомили кілька джерел у тому числі працівники закладу і співробітник прикордонної служби.

У своєму відеоблозі Сергій Стерненко нагадав, що Баста гастролював по окупованому Криму, зокрема виступав в Ялті в 2014 і 2015 роках. Василь Вакуленко також знімався у фільмі "Кеди", зйомки проходили в місті Севастополі. Він також став суддею конкурсу на кращу пісню про Кримський міст в Росії.

З 2017 року Василю Вакуленко був заборонений в'їзд в Україну, однак у вересні 2020 року його виключили з "чорного списку". Як повідомила прес-служба українського Міністерства культури і інформаційної політики, заборона для Басти зняли за поданням СБУ, яка більше не вважає його загрозою для національної безпеки України.

Зараз російський репер планує провести концерти в Києві в червні 2021 року. Сергій Стерненко впевнений, що через виступи і висловлювання Василю Вакуленко необхідно продовжити заборону на перетин українського кордону.

Як заявили раніше в Держприкордонслужбі, Баста не зможе приїхати в Україну до жовтня 2021 року. Він знаходиться на особливому контролі у прикордонників, незважаючи на те, що термін заборони закінчився ще в серпні 2020 року.

Повідомлялося також, які російські репери готуються виступити в Україні в 2021 році. Крім Вакуленко, концерти планують дати Noize MC, Скріптоніт, Моргенштерн та інші виконавці.

Нещодавно з'явилася інформація, що Моргенштерн може скасувати концерти в Україні. Російський репер заявив, що йому страшно приїжджати.