Вирубують сокирою: трава проросла крізь новий асфальт у Дніпропетровській області (фото)

Фото: Олена Бабій / Фейсбук

Дорожнє покриття під Нікополем змінили тільки в 2020 році. Іноземні працівники поскаржилися, що в Україні такі могутні рослини.

Свіжа весняна трава пробила новенький асфальт у селі Олексіївка Дніпропетровської області. Такі кадри місцева жителька Олена Бабій розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук".

Вона опублікувала фото, на якому кульбаби проросли крізь асфальтне покриття на досить великій ділянці дороги. Символічно, що вулиця, де це сталося, називається Зеленою. Авторка публікації звернула увагу, що асфальт поклали зовсім нещодавно — у вересні 2020 року.

Через три дні Олена Бабій повідомила, що комунальники відреагували на інцидент через два дні. Вони спробували прибрати рослини і закрити пророблені ними отвори — результат можна спостерігати на знімках.

Ремонт дороги
Наслідки ямкового ремонту дороги в селі Олексіївка
Фото: Олена Бабій / Фейсбук
Ремонт дороги
Дірки в асфальті робочі залили смолою
Фото: Олена Бабій / Фейсбук

"Приїхали два турки, які клали асфальт на вулиці Зелена, із сокирою. Вирубали траву на дорозі та залили дірки смолою. І сказали, що у нас в Україні дуже сильна трава", — зазначила мешканка Олексіївки.

Користувачі соціальної мережі в коментарях припустили, що всьому провиною не буйний ріст трави в Дніпропетровській області, а недобросовісна робота комунальників:

"Може то у вас такий класний підрядник, з головами поділили кошти"; "Такого ще ніде не бачили, браво!"; "Ямковий ремонт ніхто не відміняв"; "Казнокрадство у нас сильне, а не трава".

Раніше стало відомо, що на трасі Львів — Луцьк обвалився міст через річку Західний Буг. Через аварію рух заблокований, об'їхати ділянку можна по дорогах "Жовква-Червоноград" або "Буськ-Лопатин".

Писали також, що в Одесі почалося будівництво нової об'їзної дороги, яка веде в порт. В "Укравтодорі" зазначили, що будівельникам доведеться замінювати земляне полотно на глибині до двох метрів у складних умовах.

У Запоріжжі яму на дорозі засипали зліпками щелеп, на них навіть залишилися імена пацієнтів. Деякі містяни навіть дізналися свої, про що повідомили в соцмережі.